X بستن تبلیغات
5. Fixed

پلمب رستوران معروف به دلیل گوشت‌فاسد

میرزاپور گفت: یک واحد صنفی رستوران مشهور در کرمان بدلیل داشتن گوشت فاسد و عدم رعایت موازین بهداشتی پلمب شده است.

به گزارش پایگاه 598، علیرضا میرزاپور نماینده دادستان عمومی و انقلاب کرمان در گفت‌وگو با میزان از تشدید نظارت‌ها بر اغذیه فروشی‌های سطح شهر کرمان در ایام ماه مبارک رمضان خبر داد و اعلام کرد:چهار واحد صنفی متخلف حسب مورد بدلیل عدم رعایت موازین بهداشتی واخلاقی در شهر کرمان پلمب شد.

وی در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: خوشبختانه طی بازدیدهای صورت گرفته از واحدهای صنفی متعدد در سطح شهر کرمان وضعیت اکثریت اغذیه فروشی‌ها مطلوب ارزیابی شد و جای هیچگونه نگرانی برای شهروندان کرمانی نیست.

نماینده دادستان عمومی و انقلاب کرمان تصریح کرد: با بازرسی‌های مستمر و سرزده تیم عالی امنیت غذایی شهر کرمان با اندک واحدهای صنفی متخلف به شدت برخورد قضائی خواهد شد؛ زیرا سلامت مردم در اولویت است و بحث سلامت شهروندان شوخی بردار نیست.

این مقام قضائی با بیان اینکه یک واحد صنفی چایخانه بدلیل عدم رعایت شئونات و موازین اخلاقی پلمب شد،اظهار داشت:یک واحد صنفی رستوران مشهور نیز بدلیل داشتن گوشت فاسد و عدم رعایت موازین بهداشتی پلمب شده است.

این مقام قضائی اعلام کرد: یک واحد صنفی ارائه غذای فوری(پیتزا-ساندویچی)بدلیل داشتن گوشت فاسد و عدم رعایت نکات بهداشتی پلمب شد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار