دو بمب بعدی نقل و انتقالات؛ جدال پرسپولیس و استقلال ادامه دارد!

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، وحید امیری تقریبا در یک قدمی پرسپولیس قرار گرفته تا قرمزها بعد از ساسان انصاری، علیرضا بیرانوند و سید جلال حسینی، چهارمین خرید کلیدی شان را انجام بدهند.

 

البته آنها تقریبا با شجاع خلیل زاده هم به توافق رسیده اند و اساسا ساختار دفاعی شان را تغییر داده اند. حالا آنها برای خط حمله دنبال کاوه رضایی هستند. کاوه که پیشنهادی از قطر دارد اما فعلا خودش را از دسترس دور قرار داده. نمی خواهد دیده شود.

 

او مهمترین فرد لیست نقل و انتقالات تیم هاست. او هم از استقلال پیشنهاد دارد و هم پرسپولیس البته یحیی گل محمدی مربی سابقش به او توصیه کرده بود به پرسپولیس برود و با برانکو ایوانکوویچ کار کند.

 

با این وجود خریدهای جدید دو تیم، سبب می شود تا شاید احتمال استقلالی شدن کاوه بیشتر شود. اینکه این فصل لرستانی ها پرسپولیس را انتخاب کرده اند و انتخاب کردها استقلال بوده، با استقلالی شدن کاوه تکمیل می شود.

 

بعد از او اما ستاره لیگ می شود سروش رفیعی. بازیکنی که فعلا مشکل خدمت دارد و هنوز معلوم نیست کارت پایان خدمتش را سازمان نظام وظیفه چه روزی صادر می کند.

 

اینکه آیا او می تواند در نقل و انتقالات تابستانی، حضوری پررنگ داشته باشد یا نه. ولی سر او دعوایی بزرگ به پا خواهد شد.

خبرآنلاین

109

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار