علت دود غلیظ ایستگاه مترو دروازه شمیران مشخص شد

قطارهای مترو وسیله حمل عده زیادی از مردمی هستند که روزانه به دلیل مشغله های زندگی در حال عبور و مرور در سطح شهر هستند. مترو وسیله مناسبی برای کاهش ترافیک در سطح شهر بود . شلوغی مترو بیانگر این موضوع است که هر روزه عده زیادی برای حمل و نقل در سطح شهر از مترو استفاده میکنند. عصر دیروز قطار مترو در ایستگاه دروازه شمیران دچار خرابی شد و دود غلیظی از آن متصاعد شد که تعجب همه را برانگیخت.

مدیرروابط عمومی شرکت بهره برداری متروتهران در مورد منشاء دود غلیظ قطار خط ارم سبز - کلاهدوز و تخلیه مسافران توضیحاتی را ارایه کرد.

وی گفت: عصردیروز قطار خط کلاهدور - ارم سبز در ایستگاه دروازه شمیرانات دچار نقص فنی می شود که مسوولان ایستگاه باتخلیه مسافران، قطار را برای تعمیرات از سرویس دهی خارج می کنند.

مدیرروابط عمومی شرکت بهره برداری متروتهران در مورد منشاء دود غلیظ برخواسته از قطار نیز اظهار کرد: نقص فنی حاصله در لنت قطار سبب ایجاد این دود شده و هیچگونه حریقی رخ نداده است.

قطار مترو ، مترو ، قطارمنشاء دود غلیظ قطار ایستگاه دروازه شمیران مشخص شد

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار