شاه مازندران چگونه دستگیر شد؟!+عکس

مرد درشت اندام و نیمه برهنه‌ای که در ویدئوهای کوتاه با عرض اندام به حریفان و نعره‌هایی تلاش می‌کرد خود را شاه مازندران بنامد امروز به چنگال قانون افتاد.

دستگیری شاه مازندران

تقریبا چند 10 روزی است که انتشار ویدئوهایی از مردان نیمه برهنه در فضای مجازی نامی خوف آور و هراسناک از مازندران در افکار عمومی ایجاد کرده است.

مردانی که با عرض اندام‌های توخالی و نعره‌های گاه و بی‌گاه تلاش می‌کنند جایگاهی خیالی برای خود ایجاد کنند، دیر یا زود در چنگال قانون گرفتار می‌شوند.

 شاه مازندران چگونه دستگیر شد؟

عرض اندام در پستوی خانه شگرد این مردان است که عمدتا به گردن کشی و یا باج گیری در شهرها مشغول هستند و عموما برای خودنمایی با اراذل دیگر بنای جنگ و گریز می‌گذارند.

"محمود طالبی" پنجمین شروری بود که در هفته گذشته گرفتار قانون شد؛ مردی که خود را شاه مازندران نامید خیلی زود با خواست افکار عمومی تخت شاهی‌اش به پایین کشیده شد.

انتشار پشت سر هم کلیپ‌هایی از اراذل و اوباش موجب شد تا پلیس مازندران در اقدامی ضربتی نسبت به جمع‌آوری و دستگیری این افراد اقدام کند.

فرمانده انتظامی استان مازندران در گفت‌وگو با ایسنا درباره جزئیات دستگیری شرور بابلی معروف به شاه مازندران گفت: به دنبال پخش کلیپ‌های قدرت‌نمایی اراذل و اوباش در فضای مجازی پلیس استان در نیمه شب گذشته در بابل یکی از این اراذل که خود را شاه مازندران معرفی کرده بود را دستگیر کرد.

وی ادامه داد: این فرد در پی اختلافات درون گروهی و قدرت‌نمایی با ضرب و شتم یکی دیگر از اراذل قصد جریحه‌دار کردن آرامش عمومی را داشت که دستگیر شد.

این مسئول خاطرنشان کرد: متهم که دارای 15 فقره سابقه کیفری و شرارات است، به انتشار کلیپ درگیری خود با یکی از اشرار معروف به نام "مهران - الف " و سایر همدستان وی، با هدف رجز خوانی و مقابله با نامبرده اعتراف کرد و افزود: پس از این اقدام به استان‌های تهران و البرز متواری شد.

این مسئول افزود: این اراذل بعد از دو روز متواری بودن دستگیر شده و تحویل مراجع قضایی شده‌اند و با توجه به صحبت‌های دادستان مجازات سختی در انتظار آنان خواهد بود.

فرمانده انتظامی استان درباره چگونگی قدرت‌نمایی این اراذل ادامه داد: فضای مجازی هم فرصت و هم تهدید است و فیلترینگ نیز روی آن اعمال نمی‌شود و می‌تواند جامعه را دچار آسیب‌های اجتماعی کند در حالیکه می‌توان از آن در راستای اهداف خوب و مناسب استفاده کرد.

جعفری نسب در خصوص کنترل فضای مجازی گفت: کنترل فضای مجازی نیاز به سیاست‌گذاری و قوانین دارد و از بالا به پایین است و ما در صورت مشاهده جرم و با هماهنگی دستگاه قضایی عمل خواهیم کرد.

وی ضمن قدردانی از رسانه‌ها گفت: در عملیات روانی ایجاد شده، رسانه‌ها در فضای مجازی و فیزیکی مناسب عمل کردند و پاسخ خوبی به آنان دادند.

ایسن

اخبار مرتبط:

شاه مازندران دستگیر شد! + تصاویر

انتشار کلبپ های وحشت انگیز از اراذل و اوباش !

عکس: دستگيري اراذل و اوباش در کرج

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار