X بستن تبلیغات
5. Fixed

با خرید جدید استقلال آشنا شوید؛ مهاجم قد بلند و تکنیکی با گذراندن یک بیماری کمیاب

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، در حالی که همه برای خط حمه استقلال فکر می کردند علیرضا منصوریان خریدهای گران قیمتی می کند، او تنها خریدش در این پست را خیلی بی سر و صدا انجام داد و با حفظ سجاد شهباززاده و جابر انصاری، تنها علی قربانی 26 ساله را از نفت با خودش استقلالی کرد.

 

این دومین خرید استقلال از نفت بعد از میلاد زکی پور است. منصوریان اما برای خرید این مهاجم 190 سانتی متری، برنامه ای ویژه در سر دارد. او به درستی اعتقاد داشت یکی از مشکلات استقلال در چند سال گذشته نداشتن یک مهاجم هدف است که تیم را بالا نگه دارد.

 

قربانی البته با این جثه درشت، بر خلاف مهاجمان پیشین استقلال یعنی ایوان پروپجیچ یا قبل از او فرزاد حاتمی، غیر از توان بالا در برخوردهای تک به تک روی هوا و زمین، قدرت حمل توپ بلایی دارد. سرعتش بالاست و خیلی خوب می تواند یار روبرو را با تکنیک از پیش رو بردارد.

 

قربانی که کشف یحیی گل محمدی در نساجی مازندران بود، نقشی کلیدی در لیگ برتری شدن گهر درود داشت و در 3 فصل گذشته در نفت تهران، روز به روز بهتر از قبل شده است.

 

او که ابتدای فصل امسال را به دلیل یک بیماری کمیاب، بیش از 4 ماه تحت درمان بود و اجازه بازی از سوی کمیته پزشکی نداشت، در بازگشت به نفت، به قدری خوب بود که ارسلان مطهری را نیمکت نشین کرد و نقشی کلیدی در صعود یک باره نفت به رده های بالایی جدول داشت.

 

منصوریان که می دید توان مالی استقلال برای جذب مهاجمان روی بورسی چون پریرا، کاوه رضایی و مرتضی تبریزی کافی نیست، قربانی را با قراردادی بسیار معقول به استقلال آورد تا دیگر وزیر ورزش هم استقلالی ها را متهم به ریخت و پاش نکند.

 

این دومین خرید ارزان قیمت استقلالی ها از نفت، بعد از میلاد زکی پور است.

خبرآنلاین

109

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار