بیانیه سازمان اوج در پى پخش تیزر فیلم سینمایى «ایستاده در غبار» در «شبکه جم»

به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرگزاری تسنیم، روز گذشته فیلم «آااادت نمی‌کنیم» به عنوان اولین فیلم قانون جدید پخش تیزرهای ویدئویی در شبکه‌های خارج از کشور، توقیف شد. طبق اخباری که در فضاهای خبری و مجازی منتشر شده است، تهیه‌کنندگان فیلمهای روی پرده در تلاشند تا به نحوی شبکه جم را نسبت به پخش تیزرهایشان بازدارند؛ اگرچه آنان رفتار شبکه جم را خودسرانه و خارج از خواست خود می‌دانند.

در همین راستا تبلیغات تلویزیونی دو فیلم «رسوایی 2» و «ایستاده در غبار» نیز در شبکه جم در حال پخش است و این رویداد با بیانیه شبکه اوج مواجه شده است. در این بیانیه آمده است:

«حکایت تانک به گل نشسته‌اى به نام «جم» ظاهراً کفگیر تولیدات و تبلیغات اتاق فرمان تلویزیونهایى که با پشتوانه مالى بنگاههاى اقتصادى وابسته به اولاد یهودا شروع به فعالیت کرده بودند، به ته دیگ خورده و آنان را در برابر کیفیت تولیدات حرفه‌اى جبهه فرهنگى انقلاب اسلامى دچار انفعال و سرگردانى کرده؛ تا جایى که در اقدامى غیرحرفه‌اى و غیراخلاقى و بدون کسب اجازه از صاحبان آثار سینمایى، اقدام به پخش مکرر و بدون اجازه آگهی‌هاى تبلیغى فیلم سینمایى «ایستاده در غبار» کرده است.

سازمان رسانه‌ای اوج نسبت به این اقدام شبکه جم ابراز انزجار کرده و این  اقدام سخیف و غیرقانونى را محکوم می‌کند.»

انتهای پیام/

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار