معرفی فصل سوم بازی The Walking Dead در هفته آینده

معرفی فصل سوم بازی The Walking Dead در هفته آینده

درحالیکه کلیه سازندگان آماده نمایش جدیدترین بازی‌های خود در نمایشگاه E3 می‌شوند، شرکت تل‌تیل گیمز نیز خود را به این غافله رسانده و قصد معرفی فصل سوم بازی The Walking Dead را دارد. با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

این معرفی در روز دوشنبه ۲۴ خرداد و ساعت ۰۲:۳۰ بامداد به وقت تهران در استریم IGN صورت می‌پذیرد. سازنده بازی قول داده است که ضمن بررسی فصل جدید، اطلاعات بیشتری توسط گروه تل‌تیل گیمز دریافت کنیم.
تمام چیزیکه در حال حاضر در مورد این فصل جدید می‌دانیم این است که نکات اصلی داستان گفته خواهد شد و حماسه ای که توسط Lee و Clementine در سال ۲۰۱۲ شروع شد را ادامه می دهد.
Clementine بازخواهد گشت، تل‌تیل در حال همکاری با خالق این فرانچایز، یعنی آقای رابرت کرکمن و شرکت اسکای‌بوند است تا از نزدیکی داستان این فصل با سریال‌های آن اطمینان حاصل کند.

تل‌تیل همچنین اعلام کرد که نمایش این بازی در E3 یکی از بزرگترین و اساسی‌ترین نمایش‌های این شرکت تاکنون خواهد بود.
فصل سوم بازی The Walking Dead با وجود عرضه بازی Batman در این تابستان، احتمالاً در پاییز عرضه خواهد شد اما باید منتظر ماند و دید که در نمایش E3 این شرکت چه اطلاعاتی داده خواهد شد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار