X بستن تبلیغات
5. Fixed

وقتی حساب های اجتماعی داعش پرازتصویر مستهجن می شود+عکس

صفحات اعضای گروهک تروریستی داعش توسط هکرها از دسترشان خارج شده و محتوای آن با تصاویر مستهجن جایگزین شده است.

تصاویر مستهجن

هکر ها با حمله به اکانت های توئیتری اعضای داعش تصاویری مستهجن در حساب کاربری آن ها به اشتراک گذاشتند. این حمله سایبری باعث شده کلیه اکانت ها و هشتگ های ایجاد شده توسط داعش از دسترس شان خارج شده و با محتوای مستهجن پر شود.

یکی از این هکرها در این باره می گوید: " ما در دارک وب به شدت با داعش در حال مبارزه هستیم و تا زمانی که آن ها به فعالیت های تروریستی خود در جهان ادامه می دهند، آرام نمی نشینیم. ما نه تنها حساب کاربری آن ها را هک کرده ایم بلکه مقداری پول هم از آن ها برداشت کردیم تا به این طریق آن ها را به فلاکت بیشتری فرو بریم. باید بگوییم که حملات همچنان ادامه دارند تا روزی که همه داعشی ها را از صحنه روزگار محو کنیم."

داعش فعالیتی چشمگیر در تمام شبکه های اجتماعی دارد، بارها صفحات توئیتر این گروهک توسط مدیران شبکه های اجتماعی مسدود شده است. نکته قابل تامل کوچ این گروهک از یک شبکه به شبکه دیگر است به نحوی که پس از مسدود سازی صفحات داعش اعضای این گروهک به سراغ پیام رسان هایی مشابه تلگرام رفته اند و با ایجاد کانال و گروه، عقاید افراطی خود را در آنجا نشر دادند. هرچند تلگرام  هم اقدام به مسدود سازی صفحات آن ها کرده است.

در صفحات داعش به طور معمول، تصاویر قتل و عام وحشیانه ی مردم بی دفاع سوریه و عراق منتشر می شود. برخی از کاربران این حمله هکری و در پی آن انتشار تصاویر مستهجن را اقدامی مشابه با حرکت داعشی ها دانسته و برخی دیگر هم،از این موضوع که اعضای این گروهک حداقل تا مدتی امکان دسترسی به این فضا را ندارند، ابراز خشنودی کردند.

وقتی حساب های اجتماعی داعش پرازتصویر مستهجن می شود

وقتی حساب های اجتماعی داعش پرازتصویر مستهجن می شود

 وقتی حساب های اجتماعی داعش پرازتصویر مستهجن می شود

باشگاه خبرنگاران

مطالب مرتبط:

داعش هم به روز شد !!

مدارک لازم برای دریافت گذرنامۀ داعش!

جنجال قبض‌ های جریمه داعش ! +عکس

حمله هکرهای داعش به سایت ‌های خبری + عکس

حرمسرای خلیفه داعش+عکس

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار