در درگیری شورای شهر میاندوآب، یکی از اعضا سر دیگری را شکست

ساعت24-این عضو شورای اسلامی شهر در این درگیری از ناحیه سر دچار شکستگی شد که بلافاصله به بیمارستان عباسی میاندوآب منتقل و از آنجا نیز به بیمارستان مهاباد اعزام شد.

روزنامه جمهوری اسلامی نوشت:درگیری اعضای شورای اسلامی شهر میاندوآب موجب شد یکی از اعضای این شورا زخمی شده و روانه بیمارستان شود.  سخنگوی شورای اسلامی شهر میاندوآب با تایید این درگیری گفت: این درگیری بین 2 نفر از اعضای شورای شهر روی داده است. فرزاد مشکینی افزود: بر اثر این درگیری جهانگیر قاسم زاده یکی از اعضای این شورا مصدوم و روانه بیمارستان شد. 

به گزارش انتخاب، وی اضافه کرد: این عضو شورای اسلامی شهر در این درگیری از ناحیه سر دچار شکستگی شد که بلافاصله به بیمارستان عباسی میاندوآب منتقل و از آنجا نیز به بیمارستان مهاباد اعزام شد.

سخنگوی شورای شهر گفت: موضوع با حضور ماموران انتظامی صورتجلسه شد و هنوز نظریه پزشکی قانونی در این زمینه اعلام نشده است. وی افزود: مطالب انتشار یافته در فضاهای مجازی در این رابطه به ویژه قضیه ضربه مغزی این عضو شورای شهر صحت نداشته و مورد تایید نیست. وی درخصوص علت این درگیری توضیحاتی ارایه نکرد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار