4 ستاره باقی مانده در سبد خرید پرسپولیس

علیرضا بیرانوند، ساسان انصاری و سیدجلال حسینی سه خرید لیگ برتری پرسپولیس تاکنون بوده اند و باید دید سه خرید دیگر لیگ برتری چه نفراتی هستند.

روزنامه پیروزی: علیرضا بیرانوند، ساسان انصاری و سیدجلال حسینی سه خرید لیگ برتری پرسپولیس تاکنون بوده اند و باید دید سه خرید دیگر لیگ برتری چه نفراتی هستند.
 
به گفته مسئولان باشگاه توافق با وحید امیری نهایی شده و او تا شنبه اگر به اروپا نرود امضا می کند. پرسپولیس شجاع خلیل زاده، مهرداد محمدی و کاوه رضایی را هم می خواهد.
 
توافقاتی با راه آهن برای دریافت رضایت نامه مهرداد محمدی شده. توافق با امیری نهایی شده. برانکو ایوانکوویچ هم به جذب شجاع و کاوه اصرار دارد و در پس پرده خبرهایی درباره این دو بازیکن هست که فعلا نمی شود رسانه ای کرد.
 
حال مساله این است؛ از بین محمدی، امیری، خلیل زاده و رضایی کدام سرخپوش نمی شوند؟! کدامیک به پرسپولیس نمی آیند یا باشگاه و برانکو اگر امکان جذب هر چهار نفر آنها مهیا باشد قید کدامیک را باید بزنند؟! مساله این است...
 
در پس پرده نقل و انتقالات نصف شب خبرهایی می شنوی که البته مسرت بخش است اما می مانی با معادلات، با معماها، با رازهای مگو و بازی های عجیب و غریب. فقط می توان گفت خبرهای خوبی بی شک در راه است. همین.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار