X بستن تبلیغات
5. Fixed

دو بازیکن مازاد استقلال در لیست علی دایی

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، همانطور که می دانید علیرضا منصوریان، آرش برهانی و وحید طالب لو را در لیست مازاد تیمش قرار داده است. صبای قم با کادر مالکیت جدید خود به دنبال این دو بازیکن سابق استقلال است.

 

البته طالب لو هنوز یک سال دیگر با استقلالی ها قرارداد دارد اما پس از این اتفاق مذاکراتی با صبای قم انجام داده تا فصل آینده را در این تیم توپ بزند.

 

ظاهرا دوستان علی دایی توانسته اند تیم صبای قم را خریداری کنند و بر همین اساس طالب لو صحبت هایی با آقای گل جهان انجام داده تا به این تیم برود.

 

قرار است طالب لو جانشین حامد لک سنگربان فصل گذشته صبا در این تیم شود.

 

از سوی دیگر با قرار گرفتن نام برهانی در لیست خروجی استقلال، این بازیکن نتوانست حضور خود در استقلال را دو رقمی کند.

 

در این باره حرف و صحبت در مورد وضعیت برهانی متفاوت است. آرش در محفلی مدعی شده که بعد از استقلال دوست ندارد در تیم دیگری فوتبال خود را ادامه دهد و به همین دلیل احتمال خداحافظی او از فوتبال وجود دارد.

 

اما از طرفی هم شنیده می شود او پس از قرار گرفتن در لیست مازاد اگر چه روحیه خوبی ندارد، اما تصمیم به ادامه فوتبال هم گرفته. در این خصوص شنیده می شود برهانی از صبای قم پیشنهاد دارد و احتمال حضورش در این تیم وجود دارد.

 

با همه این ها باید دید بالاخره او چه تصمیمی را می گیرد. همان خداحافظی احتمالی از فوتبال یا بازی در تیم دیگری مثل صبا؟

109

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار