هلاکت 4 صهیونیست در عملیات قهرمانانه مبارزان فلسطینی در تل‌آویو

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)،‌ به نقل از شبکه 10 تلویزیون رژیم صهیونیستی، سازمان ستاره سرخ داوود اعلام کرد که در این تیراندازی بیش از 10 نفر زخمی شده بودند که حال پنج تن وخیم و یک تن به شدت وخیم بود و چهار تن از آنها به هلاکت رسیدند، با این وجود پلیس رژیم صهیونیستی آمار کشته شده ها را سه تن اعلام کرد. 

این شبکه تلویزیون رژیم صهیونیستی خاطرنشان کرد که مجریان عملیات در لباس یهودیان مذهبی و با استفاده از اسلحه "کاولو" اقدام به تیراندازی کرده‌اند که یکی از آنها به ضرب گلوله عناصر امنیتی این رژیم زخمی و دیگری هم بازداشت شده است.

در همین حال، شبکه ماهواره ای الجزیره طی خبری فوری اعلام کرد که بر اثر تیراندازی در نزدیکی وزارت جنگ رژیم صهیونیستی در مرکز تل آویو، ده ها صهیونیست زخمی شده اند.

خبرنگار شبکه الجزیره تاکید کرد که تیراندازی در دو منطقه مختلف در تل آویو صورت گرفته است. این شبکه خبری از شهادت مجری عملیات خبر داد و تاکید کرد که نیروهای امنیتی اسرائیلی محل تیراندازی را محاصره کرده اند.

پایگاه خبری عبری زبان 0404 هم اعلام کرد که بر اثر تیراندازی در تل آویو چندین صهیونیست هدف قرار گرفته و زخمی شده اند که حال برخی از آن ها وخیم است. دیگر منابع صهیونیستی از زخمی شدن 5 صهیونیست در این تیراندازی خبر داده و گفته اند که حال برخی مجروحان به شدت وخیم است.

از سوی دیگر، رسانه هاى اسرائيلى گزارش داده اند كه بنیامین نتانياهو نخست وزیر این رژیم پس از بازگشت از مسكو مستقيما از فرودگاه به وزارت جنگ ميرود تا در جلسه اضطرارى شركت كند.


مجریان عملیات
پلیس رژیم صهیونیستی اعلام کرد که مجریان عملیات امشب در تل آویو دو نفر بودند که "محمد احمد موسی" و "خالد محمد موسی" نام داشتند که پسر عمو و ساکنان منطقه یطا در شهر الخلیل در جنوب کرانه باختری بودند

نشست اضطراری کابینه امنیتی
پس از این عملیات قهرمانانه که در واکنش به تداوم اشغاال فلسطین و جنایت های روزمره صهیونیست های مهاجر در این سرزمین صورت گرفته است، نتانیاهو دیشب وزیر جنگ، رئیس سازمان امنیتی شاباک و دیگر مقامات امنیتی رژیم صهیونیستی را برای شرکت در نشستی اضطراری در وزارت جنگ این رژیم فراخواند
این عملیات درست پس از یک هفته از انتصاب رسمی صهیونیست تندرو "آویگدور لیبرمن" به سمت وزیر جنگ دولت نتانیاهو اتفاق افتاده است
 

استقبال جنبش حماس از عملیات
مشیر المصری از رهبران جنبش مقاومت اسلامی حماس ضمن تبریک گفتن عملیات امشب در تل آویو، آن را واکنشی طبیعی به جنایت های اشغالگران صهیونیستی در کرانه باختری و نوار غزه دانست و گفت گه این عملیات تاکیدی بر این واقعیت است که انتفاضه قدس همچنان با وجود تشدید سیاست بازداشت فعالان فلسطینی ادامه دارد. 

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار