X بستن تبلیغات
5. Fixed

چرا وحید امیری برای پرسپولیسی شدن مردد است!

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، به نظر می رسد وحید امیری به دنبال پیشنهاد خارجی یا عربی باشد چرا که 2 روز دیگر از پرسپولیسی ها مهلت خواسته تا برای عقد قرارداد خوب فکرهایش را بکند.

 

برخی معتقدند که از آنجایی که بازیکنان نفت تهران سابقه خوبی در پرداخت مطالباتشان ندارند برای پیوستن به تیم های لیگ برتری سعی دارند قراردادشان را حسابی سفت و محکم ببندند. می توان دلیل عدم توافق امیری با باشگاه سرخ را در این راستا تحلیل کرد.

 

سید جلال حسینی مدافع ملی پوش فصل پیش نفت تهران که روز گذشته با پرسپولیس قرارداد امضا کرد، هنگام ورودش به باشگاه در خصوص امیری گفت: «قبل از اینکه به باشگاه بیایم با وحید بودم و با او صحبت های زیادی کردم اما در نهایت تصمیم با خود اوست و باید بهترین انتخاب را برای فصل بعدش داشته باشد.»

 

البته برخی شنیده ها حاکی از این است که تاخیر امیری در عقد قرارداد با پرسپولیس این است که وی قصد دارد با خود برانکو ایوانکوویچ هم صحبت کند این در حالی است که 2 روز دیگر برانکو به ایران می آید.

 

این روزها اغلب ستاره هایی که پرسپولیس با آنها صحبت می کند ترس آن را دارند که در لیست برانکو نبوده باشند و مسئولان باشگاه بدون نظر سرمربی دنبالشان آمده باشند و سرنوشت ابتدای فصل محسن مسلمان در انتظار آنان باشد.

 

البته گفته می شود باشگاه استقلال و علیرضا منصوریان نیز به دنبال خرید امیری هستند.

109

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار