استخدام حسابدار پاره وقت درشرکت پیشگامان هوا و انرژی

شرکت پیشگامان هوا و انرژی در نظر دارد شخصی توانمند (ترجیحا خانم) با حداقل تحصیلات کاردانی حسابداری را به صورت پاره وقت به منظور انجام فعالیت در امور حسابداری و اداری در تهران به همکاری دعوت نماید.

 عنوان شغلیجنسیتشرایط احرازمسئولیت هاحسابدارترجیحا خانمحداقل تحصیلات کاردانی حسابداریبه صورت پاره وقتانجام کلیه امور حسابداری و ثبت دفاتر و استفاده از نرم افزارهای مربوط به حسابداری برای ثبت اطلاعاتآماده سازی و ارسال گزارشات فصلی و ارزش افزوده به اداره مالیاتآماده سازی و ارسال لیست بیمهبایگانی و دیگر امور اداری شرکتدر نتیجه فرد می بایست به یکی از نرم افزارهای حسابداری و به نرم افزارهای آفیس تسلط کامل داشته باشد. شایان ذکر است که توان همکاری با دیگر اعضای شرکت از اهمیت بالایی در این موقعیت شغلی برخوردار است.

متقاضیان محترم در صورت علاقه مندی برای شروع به کار در این موقعیت شغلی می بایست رزومه کاری خود و همچنین انگیزه نامه ای (motivation letter) که توضیح دهنده توانایی و علاقه شخص برای احراز این پست باشد را به آدرس الکترونیکی زیر ارسال فرمایند.

آیا مطمئنید که رزومه شما حرفه‌ای ترین و جذاب ترین رزومه برای این کارفرما است؟ کلیک کنید...‬

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار