برگزاری ستاد اقتصاد مقاومتی برای شش پروژه وزارت ارتباطات

به گزارش گروه اقتصاد خبرگزاری میزان، در این جلسه واعظی ضمن تأکید بر اهمیت موضوع اقتصاد مقاومتی، اشاره داشتند این موضوع کاملاً جدی می‌بایست پیگیری گردد و کمیته‌های دستگاهی اقتصاد مقاومتی نیز باید همچنان به مانند سال گذشته جلسات فعال داشته و بر آن دسته از فعالیت‌های وزارتخانه که ذیل 6 پروژه اقتصاد مقاومتی نبوده ولی می‌بایست انجام شود نیز تأکید داشتند؛ که حتماً در این کمیته‌ها پیگیری و گزارش آن در جلسات آتی ستاد ارائه شود.

در این جلسه مجریان پروژه‌ها مکلف شدند در جلسات آتی به صورت روشن و شفاف اعلام کنند که در خصوص روند پیشرفت پروژه‌ها، در عمل چه اتفاقی افتاده است.

در ادامه به ترتیب مجریان پروژه‌های ساماندهی منابع کمیاب ملی از قبیل طیف فرکانس و شماره،  دو برابر کردن تولید محتوای داخلی با رویکرد کسب‌وکار دیجیتال با مشارکت حداکثری بخش خصوصی و دولت الکترونیک و همراه" گزارش اقدامات صورت گرفته فعالیت‌های ذیل پروژه‌های مرتبط را ارائه نمودند و مقرر گردید گزارش مجریان  3 پروژه دیگر نیز در  جلسه آتی ارائه و مورد بررسی قرار گیرد.

شایان ذکر است در این جلسه رئیس امور زیرساخت‌ها و خدمات ارتباطات و فناوری اطلاعات سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور نیز حضور داشتند.

انتهای پیام/

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار