تصمیم بحث‌برانگیز "سرمربی &

به گزارش سرویس ورزشی"جام نیوز"، بدون شك هواداران پرسپوليس از شنيدن خبر ادامه همكاري اين باشگاه با رضا خالقي‌فر حيرت خواهند كرد.

بازيكني كه در بيست هفته آخر ليگ پانزدهم تنها بيست دقيقه براي پرسپوليس بازي كرد، ‌ديروز با تصميم عجيب مديران باشگاه در جمع سرخپوشان ماندني شد. بعيد است اين تصميم بدون هماهنگي با شخص برانكو اتخاذ شده باشد. به هرحال واضح است كه خالقي‌فر از زمان پيوستنش به اردوگاه قرمزها مقارن با سرمربيگري حميد درخشان، نتوانست انتظارات را برآورده كند.

او در حالي سرخپوش باقي مي‌ماند كه پرسپوليس در فاز تهاجمي تعدادي از بهترين بازيكنان ايران را در اختيار دارد و به علاوه وضعيت سلامتي خود خالقي‌فر هم چندان روشن نيست. حتي برانكو هم قبلا گفته بود كه نوع مصدوميت اين بازيكن برايش مجهول است. حالا معلوم نيست چرا با خالقي‌فر تمديد شده است؟

هرچند او يك سال ديگر با پرسپوليس قرارداد داشت اما طبعا مي‌شد رضايتنامه‌اش را صادر كرد تا هم اين بازيكن به باشگاه ديگري برود، هم بار مالي كمتري به پرسپوليس تحميل شود و هم يك جاي خالي در فهرست سرخپوشان به وجود بيايد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار