وضعیت بازسازی تئاترشهر به کجا رسید؟

به گزارش پارس نیوز،

فرشید مصدق نماینده تام الاختیار تئاتر شهر و معاونت هنری در تعمیرات تئاتر شهر در خصوص آخرین وضعیت بازسازی سالن اصلی تئاترشهر گفت: وزیر ارشاد در نظر دارد اعتبار ویژه‌ای برای سالن اصلی اختصاص دهد و دفتر طرح های عمرانی هم گفته تا اعتبارات تامین نشود، سالن اصلی تئاترشهر بازسازی نمی‌شود اما تجهیزات بازسازی سالن اصلی را خریداری کردیم و 41 مورد این سالن باید تعمیر شود.

چندی پیش کارگردان نمایش «روزهای بی باران» در گفتگو با ما گفته بود که قرار است در سالن سایه جایگاه تماشاگر اضافه کنند اما مصدق در واکنش به این مسئله اظهار داشت: قرار است با این کارگردان صحبت کنم و بدون اضافه کردن صندلی ظرفیت تماشاگر را زیاد کنیم.
 

وی درباره صندلی‌های جدید سالن سایه بیان کرد: صندلی‌های سالن سایه از استرالیا رسیده و ترخیص شده و باید ۵ نفر از استرالیا بیایند تا این صندلی ها را نصب کنند که تا هشت روز دیگر  برای نصب به تهران می آیند و همانطور که می دانید صندلی‌ها تلسکوپی هستند؛ یعنی کشویی است.
 

مصدق در خصوص صندلی‌های سالن قشقایی خاطر نشان کرد: صندلی‌های سالن قشقایی هم تا چند روز آینده از گمرک بندرعباس ترخیص می‌شود.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار