X بستن تبلیغات
5. Fixed

چندشنبه بازارها در ملارد ساماندهی می شوند

رحیم سلیمانی راد در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به عزم جدی فرمانداری برای اجرای طرح ها و برنامه های موثر در تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی در این شهرستان اظهار داشت:یکی از عمده برنامه های ما در این حوزه به ساماندهی چند شنبه بازارها معطوف می شود که با تحقق آن بستر و زمینه مناسبی برای ایجاد فرصت های شغلی هر چه بیشتر فراهم خواهد شد.

معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری ملارد گفت:با عنایت به تدابیر اتخاذ شده به شهرداری ملارد تکلیف شده با تعیین مکانی مشخص، بستر لازم را برای جانمایی و استقرار فعالان این عرصه در محدوده مشخصی از شهرستان ملارد فراهم کند.

وی افزود:تمهیدات پیش بینی شده در این حوزه به نوعی در حمایت از اقشار آسیب پذیر نیز موثر خواهد بود، زیرا  افراد و گروه های کم درآمد در قالب این طرح قادر خواهند بود، مایحتاج و نیازمندی های خود را با قیمت مناسب تری تأمین و فراهم کنند.

سلیمانی راد عنوان کرد:ساماندهی چند شنبه بازارها، تدبیری است که در راستای حمایت از تولید کننده و مصرف کننده مطلوب اثر خواهد بود و امیدواریم با تسریع زمانی راه اندازی و بهره برداری از این طرح، شرایط برای فعالیت متقاضیان توزیع و تأمین اقلام مورد نیاز در چنین قالبی میسر شود.

معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری ملارد در خاتمه یادآور شد:با عنایت به برنامه ریزی های تنظیم و طراحی شده، امید آن می رود در سال جاری به نتایج ملموس و شایسته ای در این خصوص نائل شویم.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار