انتقام آتشین داماد ناخلف از پدر زن

داماد ناخلفی که پس از درگیری با خانواده همسر برای گرفتن انتقام مغازه پدر زن را به آتش کشیده بود توسط اهالی به عوامل پلیس آگاهی تحویل داده شد.

انتقام داماد ناخلف

ساعت02:00 بامداد دهم خردادماه در پی اعلام مركز فوریت های پلیسی 110 تهران بزرگ مبني بر آتش سوزی عمدی یک مغازه در شهرک مسعودیه بلافاصله تیمی از ماموران کلانتری 157مسعودیه به محل اعزام و اقدام به بررسی موضوع کردند.

با حضور ماموران  اهالی محل مرد جوانی را که با صورت خون آلود دستگیر کرده بودند، به عوامل تحویل و اظهار داشتند؛ این فرد با خانم و پدر خانمش اختلاف خانوادگی داشته و ساعتی پیش از حادثه هم با پدر خانمش درگیر شده و متواری شده است.

در ادامه متهم تحت الحفظ به بیمارستان هفتم تیر منتقل شده و عوامل آتش نشانی در محل حاضر و طی کارشناسی های بعمل آمده مشخص شد متهم با بنزین اقدام به آتش زدن مغازه کرده که خود نیز از ناحیه صورت دچار سوختگی شده است.

گفتنی است، در پی این اقدام و بر اثر انفجار شیشه چند خانه و یک خودرو پراید تخریب گردید که در این رابطه از شکات بازجویی و پرونده ای در این رابطه تشکیل و جهت سیر مراحل قضایی به دادسرا ارجاع شد.

باشگاه خبرنگاران

اخبار مرتبط:

داماد ناخلف به برادر زن معلولش رحم نکرد

داماد جنایتکار و قاتل فراری دستگیر شد

زوج سالمند قربانی خشم داماد بی‌رحم شدند

اعتراف داماد قاتل به خواب های آشفته

آتش انتقام داماد شعله‌ور شد

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار