اخراج ملی پوش وزنه برداری از تیم ملی

ساعت 24- مجید فرزین ملی پوش وزنه برداری جانبازان و معلولین از اردوی آمادگی تیم ملی اخراج شد.

مجید فرزین ملی پوش وزنه برداری جانبازان و معلولین که همراه با سایر ورزشکاران در اردوی آمادگی پارالمپیک ریو به سر می برد به علت مصاحبه جنجالی خود با یک رسانه خبری مبنی بر ادعای دریافت نکردن حقوق و اهانت به سرمربی خود به کمیته انضباطی فدراسیون احضار شد و تا زمان تشکیل این کمیته از اردوی تیم ملی اخراج شد.

مجید فرزین که با حمایت کمیته ملی پارالمپیک و فدراسیون جانبازان و معلولین موفق به کسب سهمیه ریو شده بود به علت مصاحبه جنجالی به طور موقت از حضور در تیم ملی منع شد.

غلامرضا آستراکی مربی تیم ملی وزنه برداری در این خصوص به خبرنگار ما گفت: از این اتفاق متعجب هستم چرا که فدراسیون و کمیته ملی پارالمپیک تمام تلاش خود را برای کسب جواز حضور این ورزشکار در ریو انجام دادند و با وجودی که سهمیه فرزین قطعی نبود اما همراه با ملی پوشان در اردوها حضور داشت تا سطح آمادگی خود را حفظ کند.

وی ادامه داد: طبق قانون فدراسیون به محض اینکه سهمیه پارالمپیک وی قطعی شد همانند سایر ورزشکاران دارای سهمیه حقوقی برای فرزین در نظر گرفته شده بود و انتظار از این برخورد را از این ملی پوش نداشتم.

آستراکی افزود: تا معلوم شدن نتیجه نهایی کمیته انضباطی مجید فرزین در اردوهای تیم ملی حضور ندارد و امیدورام که تصمیم این کمیته باعث نشود که یکی از امیدهای کسب طلای ریو را از دست بدهیم.

سرمربی تیم ملی در پایان خاطر نشان کرد: ما تلاش می کنیم تا جو تیم آرام و بدون استرس بماند و از ملی پوشان نیز توقع همراهی با تیم را داریم.امیدوارم دیگر شاهد اینگونه اتفاقات در تیم نباشیم.


باشگاه خبرنگاران

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار