X بستن تبلیغات
5. Fixed

مصاحبه خبرگزاری مهر با کارگردان و تهیه کنندگان شب کوک

عوامل «شب کوک» در گفتگویی از ویژگی های چنین برنامه ای که باعث می شود علاقمندان به خوانندگی خود را تست کنند و به موسیقی زیرزمینی کشیده نشوند، سخن گفتند.
خبرگزاری مهر- گروه هنر: «هر کس از مادرش قهر می کند می رود و خواننده می شود» حتما بارها و بارها این جمله را شنیده اید. یک جستجوی ساده در گوگل هم با نتیجه های آن در صفحات بیشمار نشان می دهد که خوانندگی، راه های خوانندگی، چگونه خواننده شدن و... چقدر بارها مورد پرسش قرار می گیرد.
«تب»؛ اگر از مفهوم واقعی و غیرکنایی این پدیده بگذریم واژه ای است که گاهی با مواجه شدن به علاقمندی های زیاد یک جامعه و یا گروهی از آدم ها بیان می شود. تب بازیگری، تب خوانندگی، تب جراحی پلاستیک. و این تب چگونه کاهش می یابد؟
البته این سوالی نیست که خبرگزاری مهر با عوامل برنامه «شب کوک» برنامه پربیننده موسیقایی مطرح کند اما بابی شد برای ورود به این بحث که چگونه یک برنامه تلویزیونی می تواند به افراد درگیر در یک معضل کمک کند تا بسیاری از آنها وقتی وارد گود می شوند، بفهمند که اصلا برای آن کار ساخته نشده اند و با اولین تمرین ها برای خواندن در مقابل جمع از خوانندگی انصراف دهند و عطای استعداد تشخیص داده شده به قوت دوستان و خانواده را به لقایش ببخشند.
در گفتگوی ما با عوامل برنامه «شب کوک» باربد بابایی مجری و کارگردان هنری، هادی و مجید دمیرچی تهیه کنندگان حضور داشتند.
در این گفتگوها بیان شد که یکی از اهداف «شب کوک» این است که علاقمندان به حوزه خوانندگی از طریق سایت های غیرمجاز و غیراخلاقی اقدام نکنند و همچنین این امکان را داشته باشند تا در فضایی به دور از جذابیت های غیرمتعارف در کشور خودشان تست خوانندگی دهند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار