X بستن تبلیغات
5. Fixed

سه عیادت ویژه وزیربهداشت در یک روز

سه عیادت ویژه وزیربهداشت در یک روز

تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۳۹

وزیر بهداشت طی یک روز از عفت مرعشی همسر آیت الله هاشمی رفسنجانی، عباس کیا رستمی - کارگردان و حجت الاسلام و المسلمین سید محمد کاظم خوانساری - فرزند آیت الله سید محمد باقر خوانساری عیادت کرد.

به گزارش جهان به نقل از تسنیم، وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی با حضور در بیمارستان بهمن تهران از خانم عفت مرعشی همسر آیت الله هاشمی رفسنجانی عیادت کرد.
 
سید حسن هاشمی ضمن عیادت از خانم مرعشی در جریان روند بیماری وی قرار گرفت. هاشمی حال وی را رو به بهبودی دانست و دستورات لازم را  برای ادامه روند درمان به تیم درمانی بیمارستان صادر کرد.
 
عیادت وزیر بهداشت از عباس کیا رستمی
 
وزیر بهداشت پس از اتمام جلسه هیات دولت به عیادت عباس کیا رستمی در یکی از بیمارستانهای تهران رفت. سید حسن هاشمی ضمن جویا شدن وضعیت بیماری کیا رستمی و گفتگو با پزشکان معالج، دقایقی با وی گفت‌وگو کرد.
 
وزیر بهداشت همچنین دستورات لازم را برای پیگیری و ادامه درمان این هنرمند کشورمان صادر کرد.
 
به گفته دکتر احمد میر - پزشک کیا رستمی، حال عمومی وی خوب است و مراجعه کیا رستمی به بیمارستان فقط برای چکاب و بررسی‌های روتین پزشکی بوده است.
 
به گزارش وزارت بهداشت، وضعیت روحی این کارگردان با تجربه سینمای ایران بسیار مناسب است تا جایی که بسیاری از کارهای زندگی روزمره و کارهای هنری را خود انجام می‌دهد.
 
عیادت وزیر بهداشت از فرزند آیت الله خوانساری
 
همچنین وزیر بهداشت از حجت الاسلام و المسلمین سید محمد کاظم خوانساری، فرزند آیت الله سید محمد باقر خوانساری عیادت کرد. سید حسن هاشمی علاوه بر گفت‌و‌گوی صمیمی و گرمی که با وی داشت، دستورات لازم برای ادامه روند درمان را صادر کرد.‌
 
گفتنی است بیمارستان خیریه حضرت امیر المومنین (ع)، موقوفه حضرت آیت الله العظمی سید محمد باقر خوانساری به همت حجت الاسلام و المسلمین سید محمد کاظم خوانساری در قم در حال ساخت است.

کد مطلب: 496475

Share/Save/Bookmark

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار