تغییر اساسی در طراحی آیفون در سال ۲۰۱۷

در نوشته ای از Ming-Chi Kuo ، یک تحلیل گر اپل در KGI Securities، پیش بینی شده است که اپل در سال ۲۰۱۷ گوشی با صفحه منحنی و AMOLED  را وارد بازار می کند.

تکنولوژی AMOLED برتریهای زیادی نسبت به تکنولوژی LCD که هم اکنون در آیفون استفاده می شود دارد. صفحات ساخته شده با این تکنولوژی ظریفتر، سبکتر وانعطاف پذیرتر هستند. انرژی کمتری مصرف می کنند بنابراین باتری گوشی دیرتر نیاز به شارژ پیدا می کند.

استفاده از این تکنولوژی ، آیفون را در سطح رقیب خود سامسونگ قرار می دهد که هم اکنون در گوشی پرچمدار خود Galaxy S7 از آن استفاده کرده است. همچنین احتمال افزایش فروش گوشی آیفون  ،که براساس گفته اپل در ژانویه ۲۰۱۶ نزول کرده است ، را بالا می برد.

براساس شنیده ها، آیفون جدید احتمالا در جلو و عقب شیشه ای است و در اطراف بدنه فلزی دارد.

همچنین این گوشی از تکنولوژی شارژ بی سیم استفاده می کند ، به این معنا که کاربر گوشی را بر روی پد شارژ کننده قرار می دهد و دیگر نیازی به استفاده از سیم آنگونه که در گذشته بود نیست.

البته شرکت اپل هنوز واکنشی به این پیش بینی نداده است.

پیش بینی این تحلیل گر، کمتر از یک هفته پس از رونمایی اپل از iPhone SE که نسخه کوچکتر ولی با همان قدرت از iPhone 6S است ، ارائه شد.

مرجع:  http://www.cnet.com/news/iphone-may-get-new-screen-wireless-charging-next-year/

مطالب مرتبط

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار