اپلیکیشن Tunity امکان شنیدن صدای قطع شده تلویزیون در یک مکان شلوغ را می‌دهد

اپلیکیشن‌های مختلفی برای گوشی‌های هوشمند ساخته می‌شوند که بیشتر آنها ابزارهای دندان گیری نیستند؛ اما گاهی اوقات نیز اپلیکشن‌هایی را شاهد هستیم که نبوغ و خلاقیت از سر و بر آنها می‌ریزد؛ به همین منظور با اپلیکیشن Tunity آشنا شدیم که قادر است صدای قطع شده تلویزیون در یک مکان شلوغ را پخش کند.

حتما برای شما هم پیش آمده که در یک مکان شلوغ هستید و دست بر قضا تلویزیون هم برنامه یا خبر مورد توجه شما را پخش می‌کند، صدای تلویزیون هم بسته است و نمی‌توانید آنرا زیاد کنید؛ اینجاست که سازندگان اپلیکیشن Tunity به فکر شما بوده‌اند. اپلیکیشن Tunity ابزاری است که به کاربران گوشی‌های اندروید و iOS امکان گوش فرا دادن به صدای برنامه محبوب تلویزیونی کاربر را حتی اگر صدا قطع باشد می‌دهد.

طرز کار با Tunity نیز چندان سخت و دشوار نیست و به راحتی می‌توان با آن تعامل داشت. برای اینکار باید برنامه تلویزیونی در حال پخش اسکن شود. پس از پیدا کردن کانال مورد نظر فرآیند انتقال صدای برنامه در حال اجرا از طریق هدفون به گوش کاربر انجام می‌شود. با این حساب به همین راحتی کاربر قادر است تصاویر برنامه دلخواه را بر روی صفحه‌ بزرگ تلویزیون نصب شده در مکان شلوغ مشاهده کند و صدای این برنامه را از طریق اپلیکیشن Tunity از گوشی موبایل خود داشته باشد.

ناگفته نماند که در حال حاضر Tunity با تمامی شبکه‌های تلویزیونی موجود در کشورهای مختلف سازگار نیست. حدود ۶۵ کانال از طریق Tunity برای دریافت صدای برنامه‌ها پشتیبانی می‌شوند، شبکه‌هایی نظیر Big Ten Network، ESPN، AMC، Food Network، TBS و TNT شبکه‌های سازگار با Tunity هستند. ذکر این نکته نیز لازم است که Tunity در حال حاضر تنها با شبکه‌هایی که برنامه‌های خود را به صورت زنده پخش می‌کند برای دریافت صدا سازگار است و صدای برنامه‌های از پیش ضبط شده را نمی‌توان از این طریق دریافت کرد.

صدای دریافت شده توسط Tunity از شبکه‌های مختلف نیز ممکن است گاهی اوقات با تصویر در حال پخش همزمان نباشد که سازندگان Tunity دکمه‌های را برای تنظیم دقیق صدا با تصویر در حال پخش در این اپلیکیشن گنجانده‌اند. اپلیکیشن Tunity مزایای زیادی دارد اما شاید بتوان گفت بزرگ‌ترین عیب این اپلیکیشن استفاده از سیگنال‌های جی‌پی‌اس برای دریافت مکان کاربر و تنظیم دقیق صدای برنامه در حال پخش است، به این ترتیب اگر گوشی کاربر شارژ زیادی نداشته باشد به دلیل استفاده از جی‌پی‌اس به سرعت شارژ تمام خواهد کرد.

البته ناگفته نماند که شرایط حضور در یک مکان شلوغ و گوش دادن به صدای برنامه‌ای که از تلویزون در حال پخش است از طریق اپلیکیشن Tunity موردی نیست که زیاد برای کاربران پیش بیاید و با این حساب می‌توان از مصرف بالای باتری توسط این اپلیکیشن چشم پوشی کرد.

phonearena.com

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار