آخرین سوغاتی شهید مدافع حرم برای دخترش ریحانه! + تصاویر

از شهید مدافع حرم، «محمد زهره‌وند» یک دختر یک و نیم ساله به نام ریحانه به یادگار مانده است. ریحانه این روزها شاید نتواند علت نبودن پدر را به خوبی درک کند. پدر از سوریه برای او یک سوغاتی آورده است. سوغاتی که بعد از شهادتش به دست او رسیده.

سوغاتی شهید محمد زهره‌وند برای دخترش

شهید مدافع حرم ، «محمد زهره‌وند» یک دختر یک و نیم ساله به نام ریحانه به یادگار مانده است. ریحانه این روزها شاید نتواند علت نبودن پدر را به خوبی درک کند، پدر برای دنیای کودکانه او به یک سفر معمولی رفت، اما دیگر بازنگشت. این روزها تا نامی از پدر ریحانه می‌آید اطرافیان شرم می‌کنند به چشم‌های او خیره شوند، اما او کم کم بزرگ می‌شود و می‌فهمد که برای هدف پدرش می‌بایست جان داد و از خود گذشت.

پدر دیگر بازنگشت اما یک نشانه از خودش برای ریحانه فرستاده است. او که قبل رفتن قول سوغاتی را به دخترش داده بود، ریحانه را دست خالی نگذاشت. خواست به او ثابت کند که حتی در سفری که برای دفاع از حرم اهل بیت(ع) رفته بود هم به یادش بوده است. سوغاتی بابا بعد از شهادتش به دست ریحانه رسید. این عروسک را از میان وسایل شهید زهره‌وند برای ریحانه جدا کرده‌اند. او حالا از آخرین یادگاری پدر به خوبی نگهداری می‌کند.

آخرین سوغاتی شهید مدافع حرم برای دخترش

شهید محمد زهره‌وند

 آخرین سوغاتی شهید مدافع حرم برای دخترش

دختر شهید مدافع حرم

 آخرین سوغاتی شهید مدافع حرم برای دخترش

محمد زهره‌وند شهید مدافع حرم

 آخرین سوغاتی شهید مدافع حرم برای دخترش

دختر شهید مدافع حرم

فارس

اخبار مرتبط:

هدیه رهبر انقلاب به خانواده شهید مدافع حرم+ تصاویر

همدردی آرمیتا با فرزند شهید مدافع حرم + عکس

دختر شهید مدافع حرم به دنیا آمد! + تصاویر

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار