پرطرفدارترین های اینستاگرام در جهان امسال متعلق به کیست؟

5 نفر از پرطرفدارترین های اینستاگرام جهان

اینستاگرام این روزها 5 ساله شد.میلیون ها عکس و فیلم در صفحات شخصی هنرمندان و افراد مشهور منتشر شد و صدها هزار فالوور در زیر عکس های چهره های مشهور لایک زدند و کامنت گذاشتند اما یک سوال و انهم اینکه پرطرفدارترین صفحات اینستاگرام در جهان متعلق به چه کسانی است؟ وب سایت بیزینس اینسایدر اسامی 5 فرد پرطرفدار اینستاگرامی را منتشر کرد.بازهم زنان طرفداران بیشتری را به خود اختصاص دادند به خصوص خواننده های پاپ که طرفدارانی میلیون در شبکه های اجتماعی دارند.

 براساس گزارش رویترز در حدود 85 درصد از طرفداران هریک از این ستاره های مشهور زیر 35 سال سن دارند.ملیت طرفداران خواننده های مشهور اینستاگرامی از تمام نقاط دنیا ثبت شده است و 75 درصد از انها هم خارج از ایالات متحده آمریکا سکونت دارند.

تیلور سوئیفت علاوه بر قرار گرفتن در لیست صاحبان پربازدیدترین صفحات اینستاگرامی در جهان ، در کشور اندونزی رتبه دوم را به خود اختصاص داده است.

 5 چهره با پرطرفدارترین چهره های اینستاگرام جهان

1. تیلور سوئیفت با 49.6 میلیون فالوور

خواننده مشهور هالیوودی بعد از لقب گرفتن به عنوان یکی از پردرامدترین خواننده های زن در دنیا حالا در لیست پرطرفدارترین اینستاگرام جهان نفر اول شناخته شد.

پرطرفدارترین اینستاگرام جهان ، عکس پرطرفدارترین اینستاگرام جهان ، پرطرفدارترین صفحه اینستاگرام

کیم کارداشیان  ، پرطرفدارترین صفحه اینستاگرام ، اینستاگرام

3. بیانسه با 47.2 میلیون فالوور 

بیانسه برخلاف توقعات هوادارانش در بین پرطرفدارترین اینستاگرامی های جهان بعد از تیلور سوئیفت قرار گرفت آن هم با اختلاف دو رتبه .

بیانسه ، اینستاگرام ، پرطرفدارترین اینستاگرام جهانسلنا گومز جوان هم با داشتن بیش از 45 میلیون فالوور و حمایت خاص از سوی هوادارانش در بین پرطرفدارترین اینستاگرامی های جهان قرار گرفت.سلنا گومز ، پرطرفدارترین اینستاگرام جهان ، عکس پرطرفدارترین اینستاگرام جهان

5. آریانا گراندی با 44.6 میلیون فالوور 

این خواننده تقریبا نوظهور به دلیل متنوع بودن عکس های اینستاگرامش با رکوردی باورنکردنی از فالوورها در میان پرطرفدارترین اینستاگرام جهان و ستاره ها قرار گرفته است.

آرایانا گراند ، پرطرفدارترین اینستاگرام جهان ، عکس پرطرفدارترین اینستاگرام جهان جالب است بدانید که این 5 ستاره زن چهره هایی همچون کری رونالدو ، لیونل مسی و لیدی گاگا را از لیست 5 نفر اول پرطرفدارترین صفحات اینستاگرامی دنیا حذف کردند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار