واکنش ملکه اردن به کاریکاتور«شارلی‌ابدو» +تصویر

به گزارش سرویس بین الملل جام نیوز، "رانیا عبدالله" ملکه اردن، در توییتر خود به کاریکاتور اخیر مجله "شارلی ابدو" از "آیلان کردی" کودک پناهجوی سوری که در دریا غرق شد، واکنشی تند و انتقادی نشان داده است.

بر اساس گزارشی که وب سایت فارسی "بی بی سی" (BBCPersian) منتشر کرده است، شارلی ابدو در کاریکاتور خود پرسیده است که «اگر آیلان بزرگ می‌شد چه اتفاقی برای او می‌افتاد و در پاسخ گفته که او احتمالا شبیه کسانی می‌شد که در تعرض‌های جنسی شب سال نو میلادی در آلمان نقش داشتند». این حملات و تعرض‌ها در شهر کلن انجام شد و پناهجویان مقصر اصلی آن معرفی شدند.


 

ملکه اردن در تصویری در توییتر خود همان سوال شارلی ابدو را مطرح کرده اما با چاپ طرحی نوشته است که او می‌توانست دکتر یا معلم شود.

کاریکاتور

کاریکاتو شارلی ابدو جنجال‌ها و انتقادات زیادی به ویژه در شبکه‌های اجتماعی به همراه داشت که عمدتا این نشریه را به "نژادپرستی" متهم می‌کردند.

104

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار