بیوتاک : بیوگرافی Scorpion

با وجود تمام اتفاق هایی که رخ داد او کسی نبود که از هدف های خود دست بکشد و همیشه سعی می کرد رو به جلو پیش برود و موانع دشوار سر راهش را کنار بزند. شاید سرانجام تمام این مسابقات و مبارزات روزی مرگ باشد اما با تمام این حرف ها Scorpion هیچ گاه از خاطره ها پاک نخواهد شد.

در صنعت گیم و میان بازی های مختلفی که در سبک مبارزه ای هستند کم تر کسی پیدا می شود که نام مسابقات مرگ Mortal Kombat را نشنیده باشد.این بازی از زمان های دور همراه دوست داران بازی بوده و هم اکنون که در سال ۲۰۱۶ هستیم طرفداران بسیار زیادی دارد.

این مسابقات شخصیت های محبوب بسیاری دارند که تمامی آن ها مبارزانی توانا و با استعداد می باشند و مهارت های بسیاری در انواع فنون رزمی دارند.مسابقات مرگ متشکل از جنگجویان بسیار زیادی است که هر کدام نام و لقبی برای خود دارند و پس از مدت ها شرکت در Mortal Kombat شهرت زیادی کسب کرده اند.

اما در کنار آن هر کدام از این مبارزان پیش و پس از ورود به مسابقات مرگ زندگی خاصی داشتند و اتفاقات مختلفی باعث شد هم اکنون به عنوان جنگجو شناخته شوند.

امروز بازی تاک یکی از بهترین و محبوب ترین مبارزان Mortal Kombat را به شما معرفی می کند.او به عنوان اصلی ترین جنگجویان این فرانچایز محسوب می شود که از ابتدای خلق Mortal Kombat در آن حضور داشته و هم چنان با اقتدار و محکم در مقابل حریفان بسیار خود می ایستد.

Scorpion که به معنی عقرب بوده لقب این جنگجو است و نام اصلی او Hanzo Hisashi Mitome می باشد. این مبارز یکی از بهترین رزمندگان Shirai Ryu بوده و به عنوان یکی از اعضای قبیله ی نینجاهای ژاپنی شناخته می شود.

mortal_kombat_x_scorpion_by_barrymk100-d7q0htx

پس از این که او توسط یکی دیگر از مبارزان Mortal Kombat با نام Sub-Zero یکی از اعضایی قبیله ی قاتلان چینی با نام Lin Kuei کشته شد, به جهنم فرستاده شده و در آن جا ساکن شد.

اما پس از آن Scorpion به دنبال انتقام از کسانی که قبیله اش را تخریب و خانواده اش را کشته بودند سعی کرد دوباره به مسابقات بازگردد.بنابراین او به گروه های مختلفی که هدف آن ها انتقام بود می پیوست و در همین بین با شخصی به نام Quan Chi رو به رو شد.

quanchi-mk9port

او قول داد که زندگی اش را برای اسکورپین می گذارد و از قابلیت های خود در مبارزه برای گرفتن انتقامش از Sub-Zero استفاده می کند.با این حال او با قدرت های بیشتر و مهارت های بهتر از گذشته بازگشت و تنها برای از بین بردن و انتقام از ساب زیرو در مسابقات می جنگید.

اما پیش از هر چیز او باید یاد می گرفت چطور بجنگد, هانزو هاساشی از همان ابتدا مبارزی با تجربه و توانا نبود, او از استادان بزرگی که در Shirai Ryu حضور داشتند آموخت که چطور بجنگد.

در ابتدا پدرش دوست داشت هانزو زندگی عادی و خوبی داشته باشد, از آن جایی که خودش هم عضوی از Shirai Ryu بود دوست داشت پسرش یک زندگی متفاوت تر از خودش داشته باشد.

زمانی که فهمید هانزو می خواهد به Shirai Ryu بپیوندد و وارد مسابقات مرگ شود مانع او شد اما با تمام سعی و تلاشی که برای این کار انجام می داد بی نتیجه ماند و هانزو آموزش را شروع کرد.

او پس از رسیدن به سنین جوانی توانست به عنوان یکی از بهترین نینجاهای قبیله خود شناخته شود. او نام Sasori را از سوی قبیله خود دریافت کرد .

mortal_kombat_x_scorpion_face_ninja_mask_103281_3840x2400

پس از آن او همیشه سعی می کرد همه چیز را به بهترین نحو ممکن یاد بگیرد تا روزی بتواند به رئیس قبیله تبدیل شود.

اما متاسفانه یکی از ماموریت هایی که توسط جادوگر Quan Chi دریافت کرد دزدیدن نقشه ی مقدس عناصر و الواح رو از معبد شائولین بود و همین باعث شد هانزو که حالا دیگر با نام Scorpion شناخته می شد بسیار زودتر از چیزی که فکر می کرد زندگی اش به پایان برسد.

او پس از این که برای انجام ماموریت خود آماده شد بدون رسیدن به چیزی که به دنبالش رفته بود به جنگجویی توانا با نام Sub Zero رو به رو شد.( بی هان (Bi Han) برادر بزرگ تر ساب زیرو کنونی که در نسخه های ابتدایی از مسابقات مرگ حضور داشت .پس از آن که او به دست Scorpion کشته شد, برادر کوچک ترش کوای لیانگ جای او را گرفت و لقب برادرش را گرفت که هم اکنون او به عنوان ساب زیرو شناخته می شود.)

متاسفانه Scorpion توانایی هایش در حد آن مبارز نبود چرا که ساب زیرو یکی از اعضای قابل گروه قاتلان Lin Kuei بود و توانایی های بسیار بیشتری در کشتن داشت, به همین دلیل بود که Scorpion نتوانست به اندازه ی کافی در برابرش مقاومت کند.

ساب زیرو Scorpion را کشت و از سمتی دیگر جادوگری که این ماموریت را به Scorpion داده بود بنابر قولی که به گروه قاتلان Lin Kuei داده بود تمام قبیله ی او را قتل عام کرد و خانواده اش را از بین برد.

با این که تمام این اتفاقات نقشه ی جادوگری بد ذات با نام کوان چی بود اما باز هم Scorpion مقصر اصلی را ساب زیرو می دانست و همین امر باعث شعله کشیدن آتش انتقام در وجودش شد.

MortalKombatX-SplitscreenArt

او با آتشی که درون خود داشت از جهنم بازگشت و تمام چیزی که می خواست از بین بردن ساب زیرو بود و با وجود تمام مهارت ها و قدرت هایی که به دست آورده بود بالاخره موفق شد او را از بین ببرد.

اما این باعث نشد که او بتواند در دنیای واقعی زندگی خود را ادامه دهد چرا که پس از کشتن او دوباره آتش گرفت و خاکستر شد. او باز هم به دنیای زیرین بازگشت و می دانست راه برگشتی وجود ندارد. با این حال پس از مدتی خبر هایی شنید که نشان می دادند مسابقه ی جدید در دنیای بیرون برگزار شده که ساب زیرو هم در آن حضور دارد.

scorpion-flame-mortal_kombat_x-wallpaper-1920x1080

Scorpion مطمئن بود که او را کشته و این خبر برایش خیلی غیرقابل مفهوم بود او بیشتر از گذشته خشمگین شد و نمی دانست چرا یک قاتل پس از مرگ دوباره باید به دنیای بالا برگردد.

او تصمیم گرفت برای مبارزه ای دوباره با ساب زیرو به مسابقات مرگ بازگردد و در این مسابقه ی جدید که برگزار شده شرکت کند.او قصد داشت ساب زیرو را این بار به صورت کامل نابود سازد تا او دیگر نتواند به دنیای خارج بازگردد.

b1

اما وقتی که با او رو به رو شد فهمید که این ساب زیرو تفاوت های بسیاری دارد, او جوانمردانه می جنگید, به رقیبان رحم می کرد و مهم تر از همه این که او دیگر قاتل نبود.

اما این تفاوت در شخصیت و یا اعتقادات او به .جود نیامده بود بلکه کسی که Scorpion هم اکنون به عنوان ساب زیرو می دید کلا شخص دیگری بود.( کوای لیانگ برادر کوچک تر بی هان بود که به جای برادرش و با لقب او به مسابقات بازگشت.)

Scorpion به خوبی متوجه ی تغییراتی که ساب زیرو کرده بود شد و پس از مدتی به خوبی فهمید که او برادر کوچک تر کسی است که کشته است. او با دیدن عقایدی که کوای لیانگ داشت تصمیم گرفت دیگر به انتقام فکر نکند و این آتش را یک بار برای همیشه خاموش کند.

او تصمیم گرفت از ساب زیرو جدید محافظت کند و دوست او باشد اما دریغ از این که جادوگر کوان چی هیچ گاه از Scorpion دست نکشید و همیشه در حال منحرف کردن او بود.

پس از گذشت اتفاقات بسیار او شاهد این بود که Scorpion برای محافظت از ساب زیرو از هم پیمان شدن با گروهی که قصد حمله به زمین را داشتند منصرف شد.

او قبول کرد به تنهایی با حریفان خود مبارزه کند اما به این گروه ملحق نشود چرا که فهمیده بود آن ها قصد دارند تا ساب زیرو را از بین ببرند.

کوان چی برای این که بتواند Scorpion را باری دیگر در مقابل ساب زیرو قرار دهد به او گفت که همسر و فرزندانش توسط ساب زیرو کشته شده اند و همین امر باعث شد تش انتقام و کشتن ساب زیرو باری دیگر در وجود Scorpion شعله بکشد.

0XoKOd8

با این حال Scorpion سعی می کرد خود را قانع کند که این انتقام مدت ها قبل از بین رفته و همین امر سبب شد کوان چی اعتراف کند که حرف هایش دروغ بوده و خود مسئول مرگ خانواده ی Scorpion می باشد.

او سعی کرد تا باری دیگر با جادوهایش Scorpion را به دنیای زیرین و جهنمی بفرستد اما این بار همه چیز فرق می کرد چون Scorpion دیگر همانند گذشته نبود و حالا مهارت های بیشتری داشت.

او با زیرکی به کوان چی حمله کرد و او را به همراه خود به دنیای نفرین شده ی زیرین برد. هر دو در آن جا بودند و جادوگر کوان چی در زندانی کم کم نیروهای خود را از دست می داد, در مقابل این Scorpion بود که مدام وی تر می شد و توانایی های بیشتری پیدا می کرد.

mortal-kombat-x-scorpion-game-wallpaper-characters-sub-zero-reptile-ermac-smoke-goro-playstation-4-xbox-one-xbox-360

پس از کشیدن سختی های بسیار او توانست از شرایط دشوار زندگی خود فرار کند و به مکانی با نام Viod فرار کند.او در آن جا تغییرات بسیاری کرد و دیگر مانند گذشته نبود, استادانش در Viod توانایی های ماورائیش را افزایش دادند و او را به یک جنگجوی عالی و پر قدرت تبدیل کردند.

خدایان این سرزمین به او قول دادند که اگر در کنارشان بماند همسر و فرزندانش را باری دیگر احیا کنند. به همین دلیل بود که او تصمیم گرفت فعالیت های خود در Viod را ادامه دهد. او پس از جنگ های بسیار با Deagon و Taven توانست آن ها را شکست دهد و ماموریت خود را به خوبی به پایان برساند.

HUD_IMAGE35 1ppvpir96ce3alwcfzem

از آن جایی که Scorpion دیگر به یک نیمه خدا تبدیل شده بود و قدرت های بسیاری داشت, افراد زیادی نمی توانستند با او مقابله کنند و همین امر او را به یک جنگجوی شکست ناپذیر تبدیل کرد.

با وجود تمام اتفاق هایی که رخ داد Scorpion کسی نبود که از هدف های خود دست بکشد و همیشه سعی می کرد رو به جلو پیش برود و موانع دشوار سر راهش را کنار بزند.

mk_THUMB4-1429317015415

شاید سرانجام تمام این مسابقات و مبارزات روزی مرگ باشد اما با تمام این حرف ها Scorpion هیچ گاه از خاطره ها پاک نخواهد شد و همیشه طرفداران بسیاری را به سمت شجاعت های خود جذب می کند.

هم چنان با بازی تاک همراه باشید.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار