X بستن تبلیغات
5. Fixed

سلفی مظلومی با مجری جنجالی

علی ضیا که تا چندی پیش به خاطر شادی پس از گل جری بنگستون و اتفاقات بعد از آن با پرویز مظلومی به مشکل برخورده بود اکنون به رفیق گرمابه و حمام وی تبدیل شده است.

ورزش سه: علی ضیا که تا چندی پیش به خاطر شادی پس از گل جری بنگستون و اتفاقات بعد از آن با پرویز مظلومی به مشکل برخورده بود اکنون به رفیق گرمابه و حمام وی تبدیل شده است.

علی ضیا بعد از اتفاقاتی که در دربی گذشته استقلال و پرسپولیس و شادی پس از گل تساوی سرخپوشان توسط جری بنگستون رخ داده بود با پرویز مظلومی به مشکل برخورده بود اکنون رابطه گرم و صمیمانه ای با او دارد.

این آخرین عکسی است که ضیا در صفحه شخصی اش منتشر کرده و مرتبط به دیدار اتفاقی این دو پشت چراغ قرمز است. یک سلفی خاص از سوی مجری‌ای که بعد از آن اتفاق جنجالی شده بود و سرمربی آبی پوشان که اکنون در صدر جدول سیر می کند.

علی ضیا که یک پرسپولیسی شش آتشه است اکنون هواداران سرخ را با این نگرانی مواجه کرده که در این رفت و آمدها تمایلات رنگی خود را تغییر ندهد و به یاغی سرخابی تبدیل نشود!

سلفی مظلومی با مجری جنجالی

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار