X بستن تبلیغات
5. Fixed

اولین یادواره و نمایشگاه شهدای حراست های استان کرمان

 اولین یادواره و نمایشگاه شهدای حراست های استان کرمان

به گزارش کرمان خبر  ،یادواره شهدای حراست های استان کرمان  در محل  سالن اجتماعات برق شهر کرمان واقع در بلوار شهید عباسپور برگزار می شود.

برگزاری اولین یادواره 8 شهید حراست های استان کرمان بهانه ای است تا اینکه با برپایی نمایشگاهی فرهنگی ولی هنرمندانه همه چیز را در حوزه دفاع مقدس یکجا جستجو نمایی. 

اگر چه یادواره شهدا با برنامه های متنوعی به همراه  خواهد بود  ولی برپایی نمایشگاهی با 12 غرفه شامل،دفاع مقدس،آزادگان،اقتصاد مقاومتی،نمادی از مسجد امام علی(ع) شهر زهدان،تصاویر شهدا،یادی از ویلچر نشینان صبور و... می باشد.

البته برگزاری یادواره شهدای حراست ها فتح البابی برای حضور پررنگ شهید مظلوم و غریب جیرفتی که با گذشت 25  سال به آغوش خانواده اش برگشته است  شده که با دیدن تصاویر و نمادی از اتاق محل زندگی مادر شهید حال و هوایی خاصی به فضا بخشیده است.

گفتنی است،از روز سه شنبه یازدهم خرداد ماه تا روز جمعه بازدید از نمایشگاه در محل سالن اجتماعات برق برای عموم آزاد است  لازم است این فرصت را غنیمت شمرده  و ضمن بازدید از نمایشگاه فرهنگی  با هدف ترویج فرهنگ نابی که برگرفته از بطن انقلاب است نیز گام بردارید.

لازم بذکر است،آیین یادواره شهدای حراست های استان کرمان به همت اداره کل اطلاعات استان کرمان و اداره کل حراست استان کرمان برگزار می گردد.

تصاویر ذیل  بخشی از تلاش های شبانه روزی کسانی است که مدت ها برای برپایی این نمایشگاه و برگزاری یادواره شهدای حراست ها زحمت کشیده اند.

 

 

منبع: هلیل 

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار