X بستن تبلیغات
5. Fixed

توضیح شهرداری تهران درباره غرق‌شدن یک دختربچه در حوضچه پارک

شهردار تهران به بازرسی شهرداری دستور داد تا ابعاد حادثه فوت کودکی در پارک شهدای گمنام تهران را بررسی کند.

به گزارش خبرنگار شهری ایسنا، در پی فوت دختربچه‌ای در بوستان شهدای گمنام شهرداری منطقه 15، روابط عمومی شهرداری مذکور طی اطلاعیه‌ای عنوان کرد: شهرداری منطقه 15 ضمن اظهار تاسف نسبت به وقوع این حادثه، مراتب همدردی خود را با خانواده این کودک اعلام می‌کند.

بر اساس این اطلاعیه، بررسی‌های به عمل آمده نشان داده که شامگاه دیروز مادری مفقود شدن فرزند خردسال خود را به مراجع انتظامی اعلام می‌کند و خواستار یافتن وی می شود و با توجه به اطلاعات ارائه شده توسط مادر کودک، ماموران کلانتری مشیریه با کمک مدیران شهری و عوامل آتش‌نشانی به جست‌وجوی کودک مفقود شده می‌پردازند که در نهایت کودک را که در حوضچه بوستان غرق شده بود، پیدا می‌کنند و تحویل مراجع قانونی می‌دهند.

براساس این گزارش، با توجه به اینکه تاکنون علت دقیق فوت کودک مشخص نشده است، مراجع انتظامی و قضایی در حال پیگیری موضوع هستند و پس از مشخص شدن علت حادثه اطلاعات متعاقبا اعلام می‌شود و شهرداری تهران نیز از طریق نهادهای نظارتی خود در حال پیگیری موضوع است.

به گزارش ایسنا، پس از وقوع فوت دختربچه خردسال در بوستان شهدای گمنام، محمدباقر قالیباف، شهردار تهران نیز دستور پیگیری موضوع و روشن شدن زوایای مختلف و پنهان این حادثه را صادر کرد.

در پی این حادثه، قالیباف به بازرسی شهرداری تهران دستور داده است تا ابعاد مختلف این حادثه را پیگیری کند.

انتهای پیام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار