X بستن تبلیغات
5. Fixed

Air Bonsai؛ یک گیاه معلق اما در حال رشد در خانه خود داشته باشید!

شاید قبلاً درباره درخت بنسای ژاپنی‌ها شنیده باشید. این گیاهان معمولاً اندازه کوچکی دارند و بر میز یا نیمکت‌ها قرار داده می‌شوند. حالا مدل جالب و جدیدی از بنسای در Kickstarter پیدا شده که پایه گیاه معلقی را برای شما ایجاد می‌کند و می‌توانید هرچه را که دوست داشتید در آن قرار دهید.

Air Bonsai نام این پروژه جدید است که به شما امکان می‌دهد یک گیاه در حال رشد و البته شناور در هوا داشته باشید. این پروژه جدید شامل یک گیاه و یک پایه مغناطیسی است که موجب شناور ماندن گیاه در هوا می‌شود. با توجه به ژاپنی بودن طراحان این پروژه در این کشور از گیاه بنسای برای معلق ماندن و البته نامگذاری این پروژه استفاده شده است.

air-bonsai-2-374x383

البته هیچ گیاه زنده‌ای به علت محدودیت ارسال گیاه زنده از ژاپن همراه با بنسای هوایی فروخته نمی‌شود و نمی‌توانید انتظار خرید یک بنسای همراه با این گلدان داشته باشید و حتی طراحان آن در تیزر تبلیغاتی آن توصیه کرده‌اند که از گیاه ملی کشور خود برای استفاده در این گلدان بهره ببرید اگرچه احتمالاً می‌توان انتظار دریافت یک گیاه واقعی همراه با این گلدان را هم داشت.

این گلدان یا همان پایگاه انرژی که به برق متصل می‌شود با چهار مدل عرضه می‌شود و گیاه شما به فاصله دو سانتی‌متر از آن در هوا معلق خواهد ماند. بنسای هوایی به 80 هزار دلار برای شروع به کار نیاز داشت و تاکنون 144 هزار دلار جمع‌آوری کرده است.

slashgear

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار