X بستن تبلیغات
5. Fixed

جزئیات سقوط جنگنده میگ 29 در پایگاه شهید نوژه همدان

سقوط جنگنده میگ 29 در همدان

حبیب معصومی ظهار داشت: ساعت 12 ظهر امروز سه شنبه براساس تماس پایگاه نوژه با اورژانس 115 در ارتباط با انتقال مصدوم به بیمارستان یک کد عملیاتی اعزام شد.

وی افزود: مصدومان حادثه به بیمارستان امام رضا(ع) کبودراهنگ منتقل می شوند که به دلیل اینکه یکی از مصدومان(خلبانان) دچار ضربه مغزی شده بود با بالگرد امداد هوایی به بیمارستان بعثت همدان منتقل می شود.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان همدان با بیان اینکه در جریان دلیل اصلی وقوع حادثه و مصدومان نیستیم، بیان کرد: خلبانی که دچار ضربه مغزی شده در حال حضار در بیمارستان بعثت همدان تحت مداوا قرار دارد.

به گزارش تسنیم، براساس اعلام فرماندار کبودراهنگ، یک فروند هواپیما میگ 29 به سبب بروز نقص فنی در پایگاه نوژه همدان سقوط کرده است که بر اثر این سانحه یکی از 2 خلبان هواپیما مجروح و به بیمارستان منتقل شد و یکی دیگر از خلبانان خوشخبتانه آسیبی ندیده است.

احسان قنبری با بیان اینکه به زودی اطلاعات و جزئیات این سانحه اطلاع رسانی می شود، تصریح کرد: در این سانحه سرگرد «روزبه ناظریان» آسیب دید و بلافاصله به بیمارستان منتقل شد و سرهنگ «علی قلی پور» در سلامت کامل است.

وی با بیان اینکه هنوز به طور قطع نمی توان درباره علت این سانحه اظهار نظر کرد، گفت: جزئیات بیشتر اطلاع رسانی خواهد شد.

جزئیات سقوط جنگنده میگ 29 در پایگاه شهید نوژه همدان

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار