X بستن تبلیغات
5. Fixed

کتک خوردن دختر ورزشکار ایرانی در ارمنستان!

در پی انتشار ویدیو حضور یک ورزشکار بانوی نوجوان در مسابقات کشور ارمنستان جنجال‌های فراوانی به پا شده و هیچ کس مسئولیت این اعزام را بر عهده نمی‌گیرند.

 ورزشکار ایرانی در ارمنستان

پس از انتشار فیلم مبارزه دختر ایرانی در رینگ ارمنستان، مسئولان فدراسیون کاراته و ورزش‌های رزمی به هیچ عنوان مسئولیت این اعزام را برعهده نگرفته‌اند و مدعی شده‌اند که مبارزه کردن این دختر ایرانی در داخل قفس هیچ ارتباطی به این دو فدراسیون ندارد.

 متاسفانه بارها و بارها شاهد بوده‌ایم که ورزشکاران ایرانی بدون دریافت مجوز شورای برون مرزی در مسابقات بین المللی با نام ایران حضور پیدا می‌کنند و پس از بازگشت از مسابقات مسئولان ورزش نیز هیچ گونه برخوردی با متخلفان نداشته‌اند.

 حال این روزها کار به جایی کشیده شده است که دختران ایرانی بدون مجوز شورای برون مرزی تحت نظر سبک‌های مختلف راهی این گونه مسابقات می‌شوند و در پایان هم هیچ گونه برخوردی با روسای سبک‌ها نمی‌شود.

 در فیلمی که طی یکی دو روز اخیر منتشر شده، شاهد هستیم که یک دختر نوجوان ایرانی در رشته MMA با لباسی که در واقع ملبس به لباس کاراته است وارد قفس شده و مقابل ورزشکاری که به صورت تخصصی در MMA فعالیت دارد مبارزه می‌کند و به طور وحشتناکی مورد ضرب و شتم قرار می‌گیرد.

 متاسفانه در فیلمی که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده شاهد هستیم که داور مسابقات به هیچ عنوان قوانین MMA را رعایت نکرده است و حتی پس از زمین خوردن ورزشکار ایرانی به حریف او اجازه می‌دهد تا به مبارزاتش ادامه دهد.

 فارس

مطالب مرتبط:

روابط ایران و ارمنستان گسترش می یابد

تکذیب منتفی شدن انتقال گاز ایران به ارمنستان

کتک خوردن نوه استقلالی تیر از پرسپولیسی محبوب بعد از گل پرسپولیس!

فیلم : كتك خوردن كودكان ایرانی از مربی شنا

کتک خوردن بانوان ملی‌پوش ازمربی!

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار