X بستن تبلیغات
5. Fixed

سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی جدید لاک پشت های نینجا اعلام شد

سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی جدید لاک پشت های نینجا اعلام شد

اگر به خاطر داشته باشید پیش از این در قالب یکی دو مطلب مجزا به نکات مختلفی در رابطه با نسخه ی جدید از سری بازی های لاک پشت های نینجا اشاره کرده بودیم. اثری با نام Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhattan که به دست سازندگان سری بازی های Bayonetta یعنی اعضای استودیو Platinum Games در دست ساخت است. اگر چه خبر ساخته شدن بازی Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhattan مدت هاست که از گوشه و کنار شنیده می شود و حتی با انتشار لیست اچیومنت های این بازی بر روی کنسول های اکس باکس ما با برخی اطلاعات مربوط به گیم پلی این بازی نیز آشنا شده بودیم ، اما تا یکی دو روز قبل هنوز جریان تولید این بازی به شکل رسمی توسط سازندگان این اثر (اعضای استودیو Platinum Games) و همچنین ناشر این بازی (شرکت اکتیویژن) تایید نشده بود. با این حال ظرف روز های اخیر بالاخره شاهد این نکته بودیم که خبر ساخته شدن بازی Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhattan به شکل رسمی توسط شرکت Platinum Games تایید شد و ساعاتی قبل نیز شاهد منتشر شدن مشخصات مربوط به سیستم مورد نیاز برای اجرای این بازی بر روی پلتفرم PC بودیم.

 همان گونه که در سطور قبل به آن اشاره شد ساعاتی پیش مشخصات سخت افزاری مورد نیاز برای اجرای بازی Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhattan بر روی پلتفرم PC به شکل رسمی منتشر شده و به اطلاع علاقمندان این بازی رسید. البته سازندگان این بازی تنها به ذکر مشخات مربوط به حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhattan بر روی پلتفرم PC پرداخته اند و هیچ اشاره ای به سیستم پیشنهادی برای اجرای جدید ترین نسخه از سری بازی های لاک پشت های نینجا نکرده اند. با این حال مشخصات مذکور به ترتیبی است که شاید نیاز چندانی به مشخص شدن سیستم پیشنهادی برای اجرای این بازی نباشد و بنا بر این در همین جا شما را به مشاهده ی مشخصات سخت افزاری مذکور دعوت می نماییم.  

 

حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhattan بر روی پلتفرم PC :

 

سیستم عامل : Windows 10 - Windows 8 - Windows 7 - Windows Vista پردازنده : Intel Core 2 Duo E4400 @ 2.0 GHz Or AMD Athlon II x2 250 @ 3.0 GHz کارت گرافیک : NVIDIA GeForce 8800 GT Or AMD Radeon HD 4770 حافظه ی رم : 1 گیگا بایت نسخه ی دایرکت اکس : Direct X Version 9.0 c فضای مورد نیاز برای نصب : 7 گیگا بایت

 tmnt1

همان گونه که مشاهده می شود برای اجرای بازی Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhattan بر روی پلتفرم PC به مشخصات سخت افزاری آن چنان بالایی نیاز نیست و از لحاظ کیفیت فنی شاید بتوان این بازی را اثری نسل هفتمی قلمداد کرد. دلیل اصلی این امر را هم مسلماً می توان سیاست های کلی ناشر این بازی یعنی شرکت اکتیویژن در رابطه با نسخه ی جدید سری بازی های لاک پشت های نینجا قلمداد کرد. در واقع قصد اصلی اعضای اکتیویژن این است که بازی Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhattan را هم درست همانند نسخه ی جدید از سری بازی های ترنسفورمرز یعنی بازی Transformers : Devastation (که به دست اعضای استودیو Platinum Games ساخته شده و چندین ماه قبل شاهد انتشار نسبتاً قابل قبول آن بر روی پلتفرم های مختلف بودیم) برای تمامی پلتفرم های مطرح نسل پیشین و حاضر عرضه نمایند و به این ترتیب نمی توان در ساختار فنی این بازی وجود خصوصیات عناوین نسل هشتم را انتظار کشید. با این حال شرکت Platinum Games قصد دارد کیفیت فنی نسبتاً متوسط بازی Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhattan را با موارد دیگری نظیر سبک هنری سل شید ، مبارزات نفس گیر و همچنین ارجاعات فراوان و قابل توجه به سری انیمیشن های لاک پشت های نینجا جبران نماید. امری که در بازی Transformers: Devastation هم به وضوح قابل مشاهده بود و در واقع اکشن قابل قبول و ساختار بسیار نوستالژیک این بازی توانست بر بسیاری از نقاط ضعف موجود در طراحی مراحل و همچنین گیم پلی این اثر سر پوش بگذارد.

 tmnt2

با وجود مشخص شدن حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhattan بر روی پلتفرم PC ، هنوز هم بسیاری از جزییات مهم مربوط به این اثر کاملاً مبهم و نا مشخص به نظر می رسد. به عنوان مثال هنوز از جزییات داستان این بازی اطلاعات چندانی در دست نیست و تنها همین قدر می دانیم که شخصیت های شرور و آشنای حاضر در سری داستان های مصور و انیمیشن های لاک پشت های نینجا بار دیگر به تهدید نیویورک بر خاسته اند. در این بین وظیفه ی حفظ آرامش شهر بار دیگر بر عهده ی چهار لاک پشت نقابدار ما قرار گرفته است تا به مدد توانایی های نینجایی خود به مصاف دشمنان شهر رفته و اجازه ندهند که این افراد شرور و دار و دسته ی پر تعداد آن ها بتوانند هیچ گزندی به محله ی منهتن و ساکنان آن وارد نمایند. در واقع آن چه که از نخستین و تنها تریلر منتشر شده از بازی Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhattan بر می آید این است که در طول داستان این بازی باید شاهد رویارویی با شخصیت هایی نظیر بیباپ و راک استدی (با سازندگان سری بازی های Batman Arkham اشتباه نشود!) باشیم که در قامت باس های این بازی ظاهر خواهند شد و با توجه به سابقه ی درخشان استودیو Platinum Games در امر تولید گیم پلی پر زد و خورد آثار هک اند اسلش و همچنین طراحی باس فایت های جذاب و هیجان انگیز می توان امیدوار بود که باس فایت های بسیار جذابی را در بازی Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhattan و با حضور شخصیت های مذکور شاهد باشیم.

 tmnt3

البته با توجه به همان تریلر یاد شده باید به حضور مهم ترین و سر سخت ترین دشمن لاک پشت های پیتزا دوست ما در بازی Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhattan نیز اشاره کرد. به عبارت بهتر شخصیت کاریزماتیک و پر ابهت شردر نیز در این بازی حاضر خواهد بود و به احتمال فراوان باید او را در قامت باس پایانی این بازی مشاهده کنیم (یا این که با توجه به الگوی پیاده شده در آخرین نسخه از سری ترنسفورمرز چندین بار به شیوه های گوناگون با او به مبارزه در این بازی بپردازیم). همچنین باید به این نکته اشاره کرد که همانند بسیاری از عناوین دو بعدی و سه بعدی موجود در سری بازی های لاک پشت های نینجا ، گیم پلی بازی Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhattan را هم می توان به شکل همکاری تیمی به انجام رساند. با این حال به نظر می رسد که از همکاری تیمی آفلاین در این بازی هیچ خبری نخواهد بود و این همکاری تیمی (که تا سقف چهار نفر را پشتیبانی می کند) تنها به شکل آنلاین در دسترس علاقمندان این بازی قرار خواهد داشت. ضمن این که داستان بازی Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhattan نیز به دست تام والتز به رشته ی تحریر در آمده است که پیش از این خلق داستان تعدادی از کتاب های مصور موجود در مجموعه ی لاک پشت های نینجا را توسط او شاهد بوده ایم. گفتنی است که هنوز هیچ تاریخ دقیقی برای انتشار بازی Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhattan عنوان نشده است. اما علاقمندان این بازی می توانند در تابستان سال جاری (2016) شاهد عرضه شدن این اثر بر روی بسیاری از پلتفرم های مختلف نسل پیشین و حاضر نظیر PS3 ، Xbox 360 ، Xbox One ، PS4 و PC باشند.     

google

facebook

insta

twitter

telegram

 

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار