X بستن تبلیغات
5. Fixed

درخشش هنرمندان ایرانی در جشنواره کن 2016 + تصاویر -آکا

آکاایران: شهاب حسینی و اصغر فرهادی دو جایزه کن را از آن خود کردند .شهاب حسینی به عنوان بهترین بازیگر مرد جشنواره کن ۲۰۱۶ انتخاب شد.

فروشنده فیلمی به کارگردانی و نویسندگی اصغر فرهادی، که ساخت آن در آبان ماه سال ۱۳۹۴ کلید خورد. فروشنده هفتمین فیلم بلند اصغر فرهادی است.

به گزارش آکاایران: شهاب حسینی بازیگر کشورمان به عنوان بهترین بازیگر مرد انتخاب شد.این برای اولین بار است که یک بازیگر ایرانی موفق به دریافت جایزه نخل طلا بهترین بازیگر مرد می شودشهاب حسینی پس از دریافت جایزه گفت که مطمئن است روح پدرش نظاره گر اوست. از اصغر فرهادی تشکر می کنم از ترانه علیدوستی که همبازی من بود تشکر میکنم و این جایزه را به مردم ایران تقدیم می کنم.

این صحبت های شهاب حسینی با اشک ریختن ترانه علیدوستی همراه شد!

صحبت های شهاب حسینی پس از برنده شدن در جشنواره کن ۲۰۱۶

شهاب حسینی پس از دریافت جایزه اش و شکر خداوند، از هیأت داوران تشکر کرد و گفت: «مطمئنم الان روح پدرم نظاره گر من است. از ترانه علیدوستی و اصغر فرهادی بابت انرژی که به من دادند، تشکر می کنم. این جایزه را از مردم دارم، پس با تمام وجود و عشق، به مردم سرزمینم تقدیم می کنم.» شهاب حسینی برنده جایزه نخل طلایی بهترین بازیگر مرد جشنواره فیلم کن ۲۰۱۶ برای فیلم “فروشنده” به کارگردانی اصغر فرهادی شد اصغر فرهادی هم جایزه گرفت! ,اصغر فرهادی , سینما , شهاب حسینی ,[categoriy]

اصغر فرهادی در کن ۲۰۱۶ موفق به دریافت جایزه بهترین فیلمنامه شد.اصغر فرهادی برنده جایزه بهترین فیلمنامه شد و برروی صحنه حاضر شد.فرهادی پس از دریافت این جایزه گفت که اصلا انتظار نداشت که فیلمش دو جایزه دریافت کند و از این موفقیت خوشحال است.

تصاویری از جشنواره کن ۲۰۱۶:: ,اصغر فرهادی , سینما , شهاب حسینی ,[categoriy] ,اصغر فرهادی , سینما , شهاب حسینی ,[categoriy] ,اصغر فرهادی , سینما , شهاب حسینی ,[categoriy] ,اصغر فرهادی , سینما , شهاب حسینی ,[categoriy]

اخبار بازیگران،اخبار چهره ها،دنیای ستاره ها -

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار