تفاوت معنادار دو عکس/ پرسپولیس فقط باید ببرد؟

 به گزارش سرویس ورزشی "جام نیوز"، در شرايطي كه فعلا رسم شده داوران ايراني مسابقات خاصي را به عنوان بازي خداحافظي خودشان معين مي‌كنند، در يك ماه گذشته دو داور در پايان ديدارهاي پرسپوليس از دنياي قضاوت كنار رفتند.

رسول فروغي بعد از پايان بازي سرخپوشان با استقلال صنعتي خوزستان در حالي با ميادين وداع كرد كه از او مثل يك قهرمان ملي تجليل شد.

پرسپوليسي‌ها كه شادمان از ارايه بازي خوب و كسب پيروزي بودند، فروغي را قلمدوش گرفتند، دور استاديوم چرخاندند و اصلا چيزي نمانده بود در همان وضعيت وي را به خانه برسانند.

اما بابك وسيله‌بر كه بعد از باخت سرخپوشان برابر صبا در فينال جام شهدا سوتش را آويخت، با استقبال هيچ بازيكني مواجه نشد. پرسپوليسي‌ها حتي حاضر نشدند بيايند و جايزه تيم دوم را بگيرند، چه برسد به اينكه بخواهند از وسيله‌بر تجليل كنند.

خلاصه از اين به بعد داوراني كه بازي‌هاي پرسپوليس را براي خداحافظي انتخاب مي‌كنند، حواس‌شان باشد مسابقاتي را علامت بزنند كه آسان است و سرخپوشان شانس بيشتري براي پيروزي دارند!

بانک ورزش/110

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار