مادری در کنگان دو فرزند خردسالش را کشت

شعبان کاویان‌پور در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در آخرین روز از اردیبهشت‌ماه امسال مادری ۲۷ ساله در شهر کنگان اقدام به قتل دو کودک خردسال خود در منزل کرد و در بازجویی‌های صورت گرفته به قتل اعتراف کرد.

وی اضافه کرد: این مادر در اعترافات خود عامل اقدام به قتل را داشتن اختلاف با شوهرش عنوان کرد و بیان کرد که از قبل انگیزه این قتل را داشته است.

دادستان شهرستان کنگان خاطرنشان کرد: این متهم امروز پس از انجام تحقیقات و بازپرسی روانه زندان شده است.

وی ادامه داد: این مادر در روز جمعه ۳۱ اردیبهشت‌ماه سال جاری که شوهرش به مسافرت رفته بود اقدام به قتل فرزندانش کرد و سپس قصد خودکشی داشت که خودکشی وی ناموفق بود.

کاویان‌پور افزود: متهم در اعترافات خود اعلام کرده است که در ابتدا گلو و دهان دختربچه خود را گرفته تا جان داده است و سپس نیز با همین روش پسربچه خود را به قتل رسانده است و بعد از قتل دو فرزندش با بریدن رگ دستش قصد خودکشی داشت که نافرجام ماند.

به گزارش خبرنگار مهر، این دو کودک دارای شش ماه و ۲ سال سن بودند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار