خروج یک فروند هواپیما از باند فرودگاه بین‌المللی مشهد

یک فروند هواپیما از باند فرودگاه بین‌المللی مشهد منحرف شد، اما تمامی مسافران سالم از هواپیما خارج شدند.

به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا- منطقه خراسان، حدود ساعت 19:30 دقیقه دیشب پرواز شرکت هواپیمایی زاگرس در هنگام فرود از انتهای باند فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد مشهد خارج شد.

این پرواز 154 مسافر داشت که خوشبختانه تمام مسافران سالم از این هواپیما پیاده شدند.

یکی از چرخ‌های این هواپیما شکسته شده‌ است و کارشناسان استاندارد پرواز سازمان هواپیمایی کشوری در حال بررسی دلایل خروج هواپیمای زاگرس از باند در فرودگاه مشهد هستند.

لغو و تاخیر پروازهای ورودی به فرودگاه مشهد

پس از سانحه شب گذشته برای یک فروند هواپیمای شرکت زاگرس در فرودگاه شهید هاشمی‌نژاد مشهد تعدادی از پروازهای ورودی به این فرودگاه لغو شد و برخی دیگر با تاخیر بر زمین خواهد نشست.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)- منطقه خراسان، پرواز شماره‌ی 452 رشت به مشهد، پرواز 028، 4079 و 4001، 4027 تهران به مشهد و پرواز 4053 شیراز به مشهد لغو شد. همچنین پروازهای 953 از اهواز و 8091 از آبادان به مشهد که قرار بود ساعت 2 بامداد انجام ‌گیرد، لغو اعلام شدند.

‌از بین پروازهای شب گذشته و بامداد امروز 9 بهمن‌ماه فرودگاه هاشمی‌نژاد پرواز 1039 تهران به مشهد و پروازهای 5292 و 1045 کیش وارد مشهد شدند و سایر پروازها همچنان با تاخیر مواجه است.

انتهای پیام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار