X بستن تبلیغات
5. Fixed

موزه مادام توسو؛ با مشهورترین ها عکس بگیرید -آکا

نوشته شده در تاریخ 1395/02/31 در دسته بندی دیدنی های جهان از هر پنج قاره

آکاایران: مادام توسو نام موزه ی مشهوریست که مرکز آن در شهر لندن، انگلستان قرار گرفته است. در این موزه تندیس های مومی افراد مشهور و تاریخ ساز، ساخته و نگهداری می گردد. این موزه توسط مادام توسو در قرن هیجده میلادی پایه گذاری شده است. موزه های «مادام توسو» یکی از دیدنی های شهرهای مهم جهان محسوب می شود. تندیس های مومی از افراد مشهور چنان به واقعیت شبیه اند که حیرت بازدیدکنندگان را بر می انگیزند.

به گزارش آکاایران: توریست هایی که به لندن، آمستردام یا برلین سفر می نمایند، برای دیدن موزه مادام توسو از لحظاتی پیش از بازشدن درهای موزه، جلوی ورودی آن صف می کشند. نگاه های کنجکاو و مشتاق منتظرند تا به دیدن چهره های سرشناس هالیوود یا دنیای موسیقی و مد و سیاست بروند و در کنار آن ها عکس های یادگاری بردارند. وقتی نام «مادام توسو» به زبان می آید، همه به یاد تندیس های مومی افراد مشهور می افتند که تشابه آن ها به واقعیت چنان زیاد می باشد که مشکل بتوان باور کرد این ها تنها مجسمه هایی ساخته شده از موم می باشند.

,اروپا,امریکا,استرالیا,[categoriy]

موزه مادام توسو؛ با مشهورترین ها عکس بگیرید -آکااروپا,امریکا,استرالیا,افریقا,چین,ژاپن,ترکیه,دبی,ابوظبی,امارات,جهانگردی,سفر در اروپا,سفر به فرانسه

آکاایران: موزه مادام توسو؛ با مشهورترین ها عکس بگیرید

,اروپا,امریکا,استرالیا,[categoriy] ,اروپا,امریکا,استرالیا,[categoriy] ,اروپا,امریکا,استرالیا,[categoriy] ,اروپا,امریکا,استرالیا,[categoriy]

دیدنی های جهان از هر پنج قاره -


تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار