مذاکره جدی استقلال با چند شاه‌ماهی لیگ برتری

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، مقداد نجف‌نژاد درباره مذاکره با برخی از بازیکنان لیگ برتری، وضعیت سرمربی آینده استقلال و ... صحبت‌هایی را مطرح کرد که در زیر می‌خوانید:

*: اینکه کارگروه چهارنفره باشگاه استقلال در حال مذاکره با بازیکنانی چون محمدرضا خلعتبری، بختیار رحمانی، وریا غفوری، جلال‌الدین علی‌محمدی، سیدجلال حسینی و ... هستند، صحت دارد؟

اصل موضوع درست است، اما نه از طرف چهار نفر، بلکه اعضای هیئت مدیره به‌همراه مدیرعامل باشگاه در حال رصد کردن گزینه‌ها هستند. بازیکنانی باید جذب شوند که در شأن استقلالِ بزرگ باشند. گزینه‌ها در هیئت مدیره رصد می‌شوند، اما این موضوع را باید بگویم که از بازیکنان فصل گذشته راضی هستیم و قرارداد بسیاری از آنها تمدید خواهد شد. با توجه به اینکه فینال جام حذفی را در پیش داریم، چاره‌ای نداریم و باید گزینه‌ها را بررسی کنیم. ما نمی‌خواهیم زمان را از دست بدهیم.

*: حرف‌تان درست اما اگر سرمربی فصل آینده استقلال موافق جذب این بازیکنان نباشد، چه کار خواهید کرد؟

صددرصد این حرف درست است، اما همان‌طور که گفتم چاره‌ای نداریم، چون نمی‌خواهیم زمان را از دست دهیم.

*: اینکه گفته می‌شود این لیست از سوی علیرضا منصوریان به باشگاه تحویل داده شده، درست است؟

در حال حاضر همه اعضای هیئت مدیره پشت پرویز مظلومی هستند. مظلومی از خوبان استقلال است و او را به لحاظ اخلاقی قبول داریم. همه کنار مظلومی قرار گرفته‌ایم تا به او در آستانه بازی حساس فینال جام حذفی کمک کنیم. قرار است در هفته آینده به‌همراه اعضای هیئت مدیره به تمرین برویم تا سرمربی و بازیکنان بدانند پشت آنها قرار گرفته‌ایم.

*: در مورد وضعیت مدیرعاملی باشگاه استقلال صحبتی شده است؟

حقیقتش را بخواهید صحبتی نشده، اما قرار است این اتفاق بیفتد. بهرام افشارزاده تلاش زیادی کرده و کارش خوب بوده است.

*: دوست دارید مدیرعامل شوید؟

اصلاً.

تسنیم

450

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار