بتا Gran Turismo Sport لغو شد

بتا Gran Turismo Sport لغو شد

زمانی که بازی Gran Turismo Sport برای اولین بار در اکتبر ۲۰۱۵ معرفی شد، استودیو پولی‌فونی دیجیتال اعلام کرده بود که بتایی برای این عنوان در حال آماده سازی است. حال اینطور که به نظر می‌آید، این بتا لغو شده و سازندگان قصد تمرکز بر روی نسخه کامل را دارند. برای توضیحات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

سایت VideoGamer با کازونوری یامائوچی به عنوان خالق سری Gran Turismo مصاحبه‌ای داشته است و او علاوه بر عذر خواهی بابت نبود بتا اعلام کرده است که پرداختن به این مورد، بسیار وقت گیر می‌باشد. یامائوچی گفته است:

این چیزی است که من بابت آن بسیار بسیار متاسفم. برای اینکه یک آزمایش بتا صورت گیرد، ما باید یک گلد مستر از کد‌های تست بتا بسازیم که صادقانه بگویم، این مورد تلاشی برابر با به پایان رساندن کد مسترهای واقعی بازی اصلی است.

با توجه به تاریخ انتشاری که اعلام کردیم، ما تصمیم گرفتیم که وقت کافی برای دو گلد مستر را نداریم. با حذف این مهم، ما ۳ ماه در وقتمان صرفه جویی می‌کنیم.

Gran Turismo Sport در ۱۵ نوامبر (مصادف با ۲۵ آبان) به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

دیشب اطلاعات و تصاویر بسیار زیادی از Gran Turismo Sport طی برگزاری یک رویداد منتشر شد. از طریق لینک‌های داده شده شما می‌توانید مهمترین جزئیات رویداد دیشب را مرور کنید.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار