کارنامه بورس در اردیبهشت‌ماه به روایت یک نمودار/افت 2 هزار واحدی شاخص بورس در یک ماه

شاخص کل بورس تهران که در آخرین روز معاملاتی فروردین‌ماه در ارتفاع 78 هزار و 430 واحدی قرار گرفته بود، در آخرین روز معاملاتی اردیبهشت‌ماه 2017 واحد معادل 2.6 درصد کاهش یافت و با عقب‌نشینی به کانال‌های متعدد، در نهایت در ارتفاع 76 هزار و 413 واحدی ایستاد.

سپیده معظمی: شاخص کل بورس تهران که در آخرین روز معاملاتی فروردین‌ماه در ارتفاع 78 هزار و 430 واحدی قرار گرفته بود، در آخرین روز معاملاتی اردیبهشت‌ماه 2017 واحد معادل 2.6 درصد کاهش یافت و با عقب‌نشینی به کانال‌های متعدد، در نهایت در ارتفاع 76 هزار و 413 واحدی ایستاد.

به گزارش اقتصادنیوز، به هرحال وجود تشدید فشار فروش در گروه خودرو، کاهش قیمت جهانی سنگ‌آهن، اخبار ضد و نقیض در خصوص مسائل سیاسی و... در این ایام باعث شد تا شاخص تحت تاثیر قرار بگیرد و روزهای منفی را تجربه کند. البته اگرچه شاخص در یک ماه اخیر افت پیدا کرده و حتی اولین روز معاملاتی خود را با روندی منفی آغاز کرده اما در بعضی روزها به خصوص آخرین روزهای این ماه، با ارزنده شدن قیمت سهم‌ها روزهای به نسبت مثبتی را نیز، تجربه و سپری کرد. 

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار