اطلاعاتی جدید در مورد عملکرد Elusive Target بازی Hitman منتشر شد

امسال سری جدید Htiman خیلی خاصتر از سال های قبل عرضه شد. این بازی به صورت اپیزودیک بر روی PS4 ، PC و Xbox One در دسترس است.

هفته ی قبل اعلام شد که اولین Elusive Target به تازگی در اختیار بازی کنان قرار گرفته است. در اینجا شما باید با چالش های مختلف برای یافتن هدف مواجه شوید

اسکوئر انیکس توضیح می دهد که این اهداف در واقع جزئی از محتویات Live بازی است که در زمان اعلام دو قسمت برای علاقه مندان عرضه می شوند . پیش از انتشار بازی ناشر در مورد این بخش از بازی صحبت کرده بود

پیرو این موضوع سازنده ی بازی IO Interactive به تازگی تصویری از آمار بازیکنان را منتشر شده است. طبق این تصویر بیش از ۵۳ درصد از بازیکنان توانسته اند این هدف را دنبال کنند و این خود نشان از سختی این بخش بوده است . البته که شما در ماموریت های این هدف باید شروطی را رعایت کنید که خیلی هم سخت هستند.

همچنین در این تصویر شما مواردی چون قتل مخفی را مشاهده می کنید که با ۱۰ درصد بر روی تصویر درج به ترتیب به است. عملکرد این هدف همچنین بر روی پلتفرم ها به ترتیب PC، Xbox One  و PS4 بوده است.

این سازنده ی ماموریتی جدید به نام The Scorpio Directive را نیز معرفی کرده که ۵ قسمت است و در طول آن باید به دو هدف Emondo Giordano و Jack Please دسترسی داشته باشید. علاوه بر این هر چه جلوتر بروید ، با ماموریت های سخت تر مواجه خواهید شد

بازی تاک همچنین اپیزود دوم Hitman را برای شما بررسی کرده است :

انتشار  بازی Hitman در امسال مقداری متفاوت تر از نسخه های دیگرش بود . بازیکنان در امسال باید هیتمن را به صورت اپیزود تجربه کنند. در این سال ها ما شاهد بازی های بسیاری خوبی از هیتمن بودیم که تجربه ای بسیار عالی از مامور ۴۷ را به ما می دهد. گیم پلی عالی و المان های یک مامور سری کشتار در این بازی ها به خوبی لمس می شود .در بازی جدید نیز ما شاهد محیط های بزرگ به صورت سندباکس هستیم که نسبت به نسخه های قبل خیلی بزرگتر شده است. در Hitman 2016 فرصت ها و راه های زیادی دارید که بتوانید با این شخصیت به اهداف مختلف خود برسید و ماموریت های ترور انجام دهید .همچنین می توانید قراردادهای تروری که توسط اجتماع بازیکنان ساخته شده را نیز تجربه کرده و حتی خود بازی نیز به شما چالش هایی به در حالت انلاین می دهد که با تکمیل کردنشان می توانید در لیدربورد بدرخشید. البته این انتشار اپیزودیک اصلا راهکار مناسبی برای یک بازی مثل هیتمن نبود . چرا که عملا این بازی چنان آدم را محو خود می کند که نمیتوان تا قسمت بعدی آن صبر کرد.

ادامه ی مطلب

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار