دلیل افزایش فروش ۱۳٫۰۰۰ درصدی Call Of Duty: Black Ops در آمازون!

سری Call of Duty تا نمایش تریلر Infinite Warfare یکی از محبوب ترین بازی های شوتر در میان طرفداران بود.[۱] اما انتشار Call of Duty: Black Ops برای Xbox One از طریق Backwards Compatible در چند روز پیش باعث هیجان بیش از حد در میان طرفدارن برای این بازی شد و هم اکنون رقم فروش اولین بلک آپس افزایش چشم گیری داشته است.

علاقه مندان و گیمرها در روز سه شنبه موفق شدند تا Black Ops اصلی را از طریق سازگاری کنسولی بر روی Xbox One خود اجرا کنند. شما می توانید هم به صورت دیجیتالی و هم به صورت دیسکی آن را بازی کنید

البته انتظار می رفت که فروش بازی به خاطر این اطلاعیه بالا برود و این خیلی خوبه که دارندگان Xbox One می توانند بدون رجوع به کنسول نسل هفتمی خود این کار را انجام دهند . به همین علت آماری که از فروش این بازیی توسط آمازون منتشر شده ، خیلی عالی می باشد.

بر طبق اخباری که از Amazon  به دست ما رسیده ، بعد از گذشت ۲۴ ساعت از این اعلام سایت ویدیو گیمر اعلام کرد که فروش Call of Duty: Black Ops برای Xbox 360 بیش از ۱۳٫۴۰۰ درصد افزایش داشته است که بسیار رقم بالا و چشم گیری است.

برای هر فردی که مایل است تا بازی را برای تجربه انتخاب کند ، بهتر است که آن را دیجیتالی بخرد ، چرا که این هفته اعضای Xbox Live Gold میتوانند بازی را ۱۰ دلار خریداری کنند

با بازی تاک همراه باشید

[۱] ی.ن : البته این نظر شخصی من نیست و متن خبر این چنین گفته است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار