انگلیس: گزارش سازمان ملل در مورد یمن را جدی می‌گیریم

وزارت خارجه انگلیس اعلام کرد که این کشور گزارش سازمان ملل را که در مورد حملات جنگنده‌های ائتلاف تحت امر عربستان به غیرنظامیان در یمن است، جدی می‌گیرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)،‌ به نقل از سایت اینترنتی النشره، وزارت خارجه انگلیس اعلام کرد: گزارش سازمان ملل در مورد یمن را جدی می‌گیریم. همچنین با عربستان در مورد این حملات مناقشه خواهیم کرد.

پیشتر در گزارشی از سازمان ملل،‌ ائتلاف تحت امر عربستان سعودی به هدف قرار دادن غیرنظامیان در یمن متهم شد.

این گزارش ائتلاف تحت امر عربستان سعودی را به هدف قرار دادن غیر نظامیان به صورت "گسترده و سازمان یافته" در حملات هوایی به یمن متهم کرد.

کارشناسان کمیته سازمان ملل در اشاره به محاصره زمینی، هوایی و آبی اعمال شده توسط ائتلاف عربستان و جلوگیری از رسیدن کمک‌ها به دست مردم یمن اعلام کردند که غیرنظامیان گرسنه نگه داشته می‌شوند و این امر یک تاکتیک جنگی است که ظرف 9 ماه گذشته در پیش گرفته شده است.

انتهای پیام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار