فروش دختر افغانی به پسر دستفروش!


فروش دختر ، بردهدختر نوجوان وقتی متوجه شد پدر پیرش او را 16 میلیون تومان به یک دستفروش فروخته است، از خانه فرار و از پدرش شکایت کرد.

تاریخ انتشار : 8 بهمن 1394

بازدید : 146 نفر


فروش دختر افغانی به قیمت 16 میلیون تومان

دختر نوجوان وقتی متوجه شد پدر پیرش او را 16 میلیون تومان به یک دستفروش فروخته است، از خانه فرار و از پدرش شکایت کرد.
روز گذشته دختر نوجوانی با مراجعه به دادسرای یافت آباد از قاضی پرونده اش درخواست کرد اجازه ندهد پدر پیرش او را در برابر دریافت پول، شوهر دهد.
دختر 17 ساله به نام زیبا که خود را تبعه افغانستان معرفی می کرد، به قاضی پرونده گفت: حدود 24 سال قبل پدر و مادرم از افغانستان به ایران آمده و در خیابان زمزم ساکن شدند. من در ایران به دنیا آمدم و در هفت سالگی به مدرسه رفتم. وقتی سه کلاس درس خواندم پدرم با ادامه تحصیلم مخالفت کرد و خانه نشین شدم.
12 ساله بودم که پدرم بحث ازدواج با پسر جوانی را مطرح کرد که من مخالفت کردم. او همیشه دوستانش را برای مصرف مواد مخدر به خانه می آورد و خانه برایم جهنم شده بود تا این که دو ماه قبل پدرم گفت، یکی از دوستانش مرا برای پسرش که در مشهد است خواستگاری کرده و پدرم نیز مرا با دریافت 16 میلیون تومان به او فروخته است. پدرم گفت 9 میلیون تومان از این پول را پیش گرفته و قرار است وقتی من نزد او رفتم، بقیه پول را بگیرد. او سه خواهر دیگرم را هم با گرفتن پول فروخته بود و برخی از آنها حتی ازدواج هم نکرده اند و به نوعی برده شده اند.
وی اضافه کرد: یادم می آید ده سال قبل یکی از خواهرانم را وقتی 12 ساله بود با دریافت 800 هزار تومان به مردی 35 ساله فروخت که بعد از مدتی خواهرم از خانه مرد خریدار گریخت. دو خواهر دیگرم نیز به همین شیوه ازدواج کردند و الان در افغانستان و مشهد به زور با مردانی که هیچ علاقه به آنها ندارند، زندگی می کنند. پسر 25 ساله را که قرار بود با دریافت پول به خانه اش بروم، دوبار دیده بودم و می دانستم در مشهد دستفروش است و جوراب می فروشد. هیچ حسی به او نداشتم و نمی خواستم در برابر پول زن کسی بشوم که دوستش ندارم به همین دلیل با پدرم مخالفت کردم که او کتکم زد و گفت تو را فروخته ام و باید زن پسر جوراب فروش شوی، نمی دانستم چه کنم اما همچنان جواب من منفی بود تا این که پدرم مرا در اتاق حبس کرد.
دختر نوجوان ادامه داد: دو روز زندانی بودم تا این که فهمیدم پسر جوان می خواهد به تهران بیاید و مرا به زور به مشهد ببرد. هیچ راهی نداشتم تا این که از پنجره اتاقم در طبقه اول به خیابان پریده و شبانه از خانه فرار کردم. البته با این کار مشکلاتم شروع شد. هشت روز صبح ها در خیابان می چرخیدم و شب ها نیز در پارک می خوابیدم. سه روز قبل یادم آمد که یک فامیل در رباط کریم داریم به همین خاطر با او تماس گرفتم و او به دنبالم آمد و سه روز است در خانه او زندگی می کنم.
در این مدت یک بار با پدرم صحبت کردم که او ادعا کرد تو زن پسر جوراب فروش شو تا من بقیه پول را بگیرم و یک ماه بعد خودم طلاقت را می گیرم. می دانستم دروغ می گوید و فقط به دنبال پول است به همین دلیل به خانه بازنگشتم. آقای قاضی من می خواهم در ایران درس بخوانم و قصد ازدواج ندارم از شما هم می خواهم پدرم را منصرف کنید. 

فروش دختر افغانی به پسر دستفروش!

فروش دختر افغانی به پسر دستفروش! 5/5 2

منبع : جام جم آنلاین/ن

این مطلب مفید بود ؟ این مطلب مفید بود ؟ پسندیدم 2 نپسندیدم 0

مطالب پیشنهادی

دختر و پسرعلت قتل و خودکشی دختر و پسر کارخانه دار در لاهیجانشلیک در لاهیجانشلیک مرگبار به دختر و پسر دو کارخانه دار در لاهیجان + تصاویر 18+دختر افغانیماجرای عشق پسر ایرانی به دختر افغانیربودن دخترربودن و آزار و اذیت دختر جوان توسط دو پسر + عکسخفه کردن دختر عموانتقام پسر جوان با خفه کردن دختر عموی 7 ساله اشبازداشت در پارتی مختلطبازداشت 50 دختر و پسر دزفولی در پارتی مختلطاقدام بی شرمانه با دختراقدام بی شرمانه پسر جوان با دختر دوچرخه سوارتجاوز به دخترتجاوز 4 پسر به یک دختر ناتوان ذهنی + عکسپسر عابدزادهپسر عابدزاده از این دختر انرژی گرفت + عکسفروش دخترفروش دختر سوری در واتس آپ نظر کاربران

نظر خود را بنویسید ...

هم اکنون دیگران می خوانند loading

وب گردی

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار