اولین حضور رسمی خواننده سرشناس غیر مجاز رپ مقابل دوربین!

برنامه چهارگوش

برنامه چهارگوش

ششمین برنامه موسیقایی «چارگوش» با حضور «رضا پیشرو» خواننده، آهنگساز، تهیه‌کننده و ترانه سرای سرشناس رپ فارسی و اجرای «زهرا عاملی»، سه شنبه بیست و هشتم شهریور ماه در دسترس مخاطبین قرار می گیرد.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، در این برنامه از چهارگوش رضا پیشرو درباره فعالیت های هنری اش گپ و گفتی با مجری برنامه داشته و در بخشی از گفتگو نیز از اعتیاد به هروئین و گنج یابی پدرش در دوران کودکی خودش توضیح داده و حتی از درگیری اش با یکی از هواداران خواننده رپ دیگری هم سخن گفته است.

شایان ذکر است که «یاس» خواننده بنام رپ ایران در گفتگویی رسانه ای از «رضا پیشرو» به عنوان یکی از بزرگترین خوانندگان رپ ایران نام برده و همکاری با پیشرو را به عنوان یکی از اهداف آینده کاری خود یاد کرده است.

«چارگوش» نام برنامه ای مختص موسیقی است که به صورت هفتگی تولید و منتشر می شود.

آنونس قسمت ششم چارگوش:

در ادامه عکسهای «موسیقی ایرانیان» (عکاس: مرضیه امیری) از پشت صحنه ششمین برنامه «چهارگوش» با حضور «رضا پیشرو» را مشاهده نمایید. (برای بزرگنمایی تصاویر، بروی هر یک از عکسها کلیک کنید)

برنامه چهارگوش برنامه چهارگوش برنامه چهارگوش برنامه چهارگوش برنامه چهارگوش برنامه چهارگوش
برنامه چهارگوش برنامه چهارگوش برنامه چهارگوش برنامه چهارگوش برنامه چهارگوش برنامه چهارگوش
برنامه چهارگوش برنامه چهارگوش برنامه چهارگوش برنامه چهارگوش

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار