عکس های مردم ایران قبل از انقلاب -آکا

آکاایران: «کن راسک» یک کانادایی است که در فاصله سال های ۱۹۷۱ تا ۱۹۷۳ به همراه خانواده در ایران زندگی کرده و عکس های بسیاری گرفته است. یک ایرانی پس از ۴۰ سال این عکس ها را از انبار خانهٔ کن بیرون آورده و آن ها را ظاهر کرده است.

کن راسک حدود ۴۰ سال پیش در اداره آب و برق تورنتو کار می کرد. در آن سال ها ایران اجرای برخی پروژه های برق را به شرکت های خارجی می سپرد. یکی از این آن ها همان شرکتی بود که راسک در آن کار می کرد. به این ترتیب راسک همراه با خانواده به ایران می آید. آن زمان سفارتخانه هایی همچون سفارت بریتانیا و آمریکا برای خود مدرسه هایی داشتند و فرزندانشان در این مدرسه ها تحصیل می کردند. با این حال کن تصمیم می گیرد در سال هایی که ایران است فرزندان خود را به جای این مدرسه ها، به مدارس خصوصی ایران بفرستد.

راسک بیش از هزار اسلاید از آن دوران تهیه کرده که در تمام این مدت، آن ها را در خانه ای قدیمی خارج از شهر تورنتو نگهداری می کرد. تعدادی از این عکس ها به تازه گی در دویچه وله منتشر شده است.

,عکس های زنان زمان شاه,عکس های مردم ایران قبل از انقلاب,عکس های یک کانادایی از ایران پیش از انقلاب,[categoriy]

عکس های مردم ایران قبل از انقلاب -آکاعکس های زنان زمان شاه,عکس های مردم ایران قبل از انقلاب,عکس های یک کانادایی از ایران پیش از انقلاب,عکسهای ایران در زمان شاه,عکسهای رنان ایرانی در زمان شاه,گروه تاریخ

آکاایران: عکس های مردم ایران قبل از انقلاب

,عکس های زنان زمان شاه,عکس های مردم ایران قبل از انقلاب,عکس های یک کانادایی از ایران پیش از انقلاب,[categoriy] ,عکس های زنان زمان شاه,عکس های مردم ایران قبل از انقلاب,عکس های یک کانادایی از ایران پیش از انقلاب,[categoriy] ,عکس های زنان زمان شاه,عکس های مردم ایران قبل از انقلاب,عکس های یک کانادایی از ایران پیش از انقلاب,[categoriy] ,عکس های زنان زمان شاه,عکس های مردم ایران قبل از انقلاب,عکس های یک کانادایی از ایران پیش از انقلاب,[categoriy] ,عکس های زنان زمان شاه,عکس های مردم ایران قبل از انقلاب,عکس های یک کانادایی از ایران پیش از انقلاب,[categoriy] ,عکس های زنان زمان شاه,عکس های مردم ایران قبل از انقلاب,عکس های یک کانادایی از ایران پیش از انقلاب,[categoriy] ,عکس های زنان زمان شاه,عکس های مردم ایران قبل از انقلاب,عکس های یک کانادایی از ایران پیش از انقلاب,[categoriy] ,عکس های زنان زمان شاه,عکس های مردم ایران قبل از انقلاب,عکس های یک کانادایی از ایران پیش از انقلاب,[categoriy] ,عکس های زنان زمان شاه,عکس های مردم ایران قبل از انقلاب,عکس های یک کانادایی از ایران پیش از انقلاب,[categoriy] ,عکس های زنان زمان شاه,عکس های مردم ایران قبل از انقلاب,عکس های یک کانادایی از ایران پیش از انقلاب,[categoriy] ,عکس های زنان زمان شاه,عکس های مردم ایران قبل از انقلاب,عکس های یک کانادایی از ایران پیش از انقلاب,[categoriy] ,عکس های زنان زمان شاه,عکس های مردم ایران قبل از انقلاب,عکس های یک کانادایی از ایران پیش از انقلاب,[categoriy] ,عکس های زنان زمان شاه,عکس های مردم ایران قبل از انقلاب,عکس های یک کانادایی از ایران پیش از انقلاب,[categoriy] ,عکس های زنان زمان شاه,عکس های مردم ایران قبل از انقلاب,عکس های یک کانادایی از ایران پیش از انقلاب,[categoriy] ,عکس های زنان زمان شاه,عکس های مردم ایران قبل از انقلاب,عکس های یک کانادایی از ایران پیش از انقلاب,[categoriy] ,عکس های زنان زمان شاه,عکس های مردم ایران قبل از انقلاب,عکس های یک کانادایی از ایران پیش از انقلاب,[categoriy] ,عکس های زنان زمان شاه,عکس های مردم ایران قبل از انقلاب,عکس های یک کانادایی از ایران پیش از انقلاب,[categoriy] ,عکس های زنان زمان شاه,عکس های مردم ایران قبل از انقلاب,عکس های یک کانادایی از ایران پیش از انقلاب,[categoriy] ,عکس های زنان زمان شاه,عکس های مردم ایران قبل از انقلاب,عکس های یک کانادایی از ایران پیش از انقلاب,[categoriy] ,عکس های زنان زمان شاه,عکس های مردم ایران قبل از انقلاب,عکس های یک کانادایی از ایران پیش از انقلاب,[categoriy] ,عکس های زنان زمان شاه,عکس های مردم ایران قبل از انقلاب,عکس های یک کانادایی از ایران پیش از انقلاب,[categoriy]

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار