ازدواج دختر و پسر عاشق در سرمای منفی 40 درجه! +تصاویر

ازدواج یک دختر و پسر عاشق در سرمای منفی 40 درجه در فضای مجازی سر و صدای زیادی بپا کرده است.

ازدواج در سرما

'سرگی' و 'سوتلانا' زوج روس ساکن پایتخت روسیه برای خاطره انگیز کردن ازدواج خود مراسم عقد را در برف و سرمای شدید "مورمانسک" در شمال غرب این کشور برگزار کردند.

زوج روس که چندی قبل در یک سفر کاری به شهر بندری 'مورمانسک' با هم آشنا شده بودند برای مراسم عقد کنان بار دیگر از مسکو با یک عکاس به محل آشنایی‌شان آمدند و در سرما و برف منفی 40 درجه زندگی مشترکشان را آغاز کردند. مورمانسک شهری بندری در دوردست‌ترین نقطه شمال غربی روسیه و در نزدیکی مرز روسیه با نروژ و فنلاند است که در این وقت سال پوشیده از برف است و سرمای آن به منفی 40 درجه می رسد. این منطقه یکی از پرورشگاه‌های اصلی گوزن در روسیه است.

 ازدواج دختر و پسر عاشق در سرمای منفی 40 درجه!

ازدواج در سرمای منفی 40 درجه

 'سوتلانا' عروس 27 ساله درباره ایده بازگشت به 'مورمانسک' برای روز عقد گفته هیچ گاه زیبایی زمستانی این منطقه را فراموش نمی‌کند و با این کار برای همیشه خاطره این زیبایی و شروع زندگی مشترکشان را ثبت خواهد کرد.

 ازدواج دختر و پسر عاشق در سرمای منفی 40 درجه!

نزدیک شدن گوزن به عروس و داماد

 با این حال سرمای شدید اجازه نداده آنها بیشتر از 17 دقیقه را در این فضا سپری کنند. آنها گفته‌اند در تابستان هم یک مراسم عروسی دیگر برای خانواده‌هایشان در مسکو برگزار خواهند کرد. عکاس لحظات رمانتیک این زوج جوان در منطقه برف گرفته و گوزنی که به آنها نزدیک شده را عکاسی کرده است.

آخرین نیوز

مطالب مرتبط:

ازدواج جالب در چین +عکس

ازدواج عجیب خواهران 3 قلو در یک روز! + تصاویر

مراسم ازدواج عجیب به سبک زامبی‌ها! + تصاویر

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار